Estonija hoče zaprovadyty novyj vyd vizy dlja IT-fahivciv

Читати кирилицею
Estonija hoče zaprovadyty novyj vyd vizy dlja IT-fahivciv

Zaraz, ščoby pracjuvaty v Estoniї, ljudyna povynna oformyty roboču vizu. Prote je ljudy, jaki pracjujuť v sferi cyfrovyh tehnologij po vśomu svitu, a kraїnu prožyvannja vybyrajuť po zručnosti. Ce, v osnovnomu, IT-fahivci, finansysty i marketology. V kraїnu po turystyčnij vizi pryїždžajuť i pracjujuť programisty, jaki vykonujuť zamovlennja, napryklad, dlja amerykanśkyh kompanij. Dlja takyh ljudej hočuť zaprovadyty novyj vyd vizy.

Naviščo novyj vyd vizy

Neobhidnisť speciaľnoї vizy dlja «cyfrovyh kočovykiv» pojasnyv radnyk viddilu gromadjanstva i migraciї MVS Kyllu Vants: «Dlja takyh ljudej potriben lyše komp’juter ta internet. Dlja nyh ne maje značennja, v jakij kraїni pracjuvaty. Vony veduť kočovyj sposib žyttja, ale za rahunok spožyvannja tovariv i poslug v kraїni prožyvannja vony pozytyvno vplyvajuť na miscevyj biznes».

Krim ćogo, inozemcjam dozvoljať pracjuvaty v dekiľkoh firmah i zminjuvaty robotodavciv bez oformlennja novoї posvidky na prožyvannja. U rejestri narodonaselennja inozemci buduť vkazuvaty misce prožyvannja, jakščo vony žyvuť v kraїni ne menše šesty misjaciv.

Do slova, pro najpopulirniši naprjamky, jaki obyrajuť dlja mandrivok ukraїnci, možna počytatyTuroperatory nazvaly najpopuljarniši naprjamky podorožej ukraїnciv v materiali Na chasi.