Stalo vidomo, skiľky Wizz Air investuje u kyїvśku bazu

Читати кирилицею
Stalo vidomo, skiľky Wizz Air investuje u kyїvśku bazu

12 bereznja Wizz Air ogolosyla, ščo u 2018 roci investuje 2 miľjardy dolariv v 11 baz u 7 kraїnah, zokrema j v Ukraїni. Cogorič kompanija otrymaje 21 novyj litak.

Jak rozšyryťsja štat aviakompaniї v Ukraїni

Pislja rozšyrennja ukraїnśkogo flotu do tŕoh litakiv u 2018 roci, štat spivrobitnykiv aviakompaniї v Kyjevi narahovuvatyme ponad 100 ljudej. Sogodni na ukraїnśkomu rynku Wizz Air proponuje 30 maršrutiv do 11 kraїn z aeroportiv Harkova, Lvova j Kyjeva.

Nagadajemo, ščo  Wizz Air vidkryvajeLoukoster Wizz Air vidkryvaje 70 novyh maršrutiv novyh 70 maršrutiv. Zapusk novyh maršrutiv stane možlyvym zavdjaky masštabnomu popovnennju flotu. Protjagom nastupnyh 17 tyžniv aviakompanija postavyť na svoї jevropejśki bazy 21 litak. Zaraz maršrutna mereža Wizz Air skladajeťsja z 600 maršrutiv, poľoty za jakymy vykonujuťsja z 28 baz aviakompaniї.

16 z 70 rejsiv bude vidkryto v ta z tŕoh ukraїnśkyh aeroportiv  — Kyїv-Žuljany, Lviv i Harkiv. Sered ukraїnśkyh aeroportiv najbiľšu kiľkisť novyh naprjamkiv otrymaje Lviv. 26 bereznja aviakompanija počne litaty v/z Lvova do Gdanśka, Katovice i Dortmund, a z 1 travnja – v/z Londona (Luton). Stolyčnyj aeroport Kyїv-Žuljany otrymaje v kinci červnja dva novyh rejsy – do/z Tallinna i Lisabon. Takož aviakompanija poverneťsja v aeroport Harkiv z dvoma rejsamy – v/z Dortmunda i Katovice.