Iz Odesy startujuť prjami rejsy do Nimeččyny

Читати кирилицею
Iz Odesy startujuť prjami rejsy do Nimeččyny

Start pereľotiv z Odesy do Frankfurta zaplanovano na 14 červnja. Spočatku aviarejsy vykonuvatymuťsja odyn raz na tyždeń – u četver, a z 1 lypnja dodaduť drugyj – u nedilju.

Skiľky koštujuť kvytky

Poľoty zdijsnjuvatymuťsja v aeroport Frankfurt-Han, rozmiščenyj za 120 km vid Frankfurta ta Ljuksemburga. Z ćogo aeroportu litajuť loukostery Wizz Air ta Ryanair. Najdeševši kvytky lyše z ručnoju poklažeju v obydvi storony koštujuť €120 (3955 grn). Rejs Odesa – Berlin-Šenefeľd vidkryvajeťsja  4 lypnja. U zvorotnomu naprjamku – 5 lypnja. Z ćogo nimećkogo letovyšča litajuť Wizz Air, Ryanair, easyJet, Norwegian, Pegasus Airlines ta WOW Air. Cina na kvytky tudy-nazad bez bagažu startuje vid  €104 (3428 grn).

Nagadajemo, gruzynśka aviakompanija vidkryvajeGruzynśka aviakompanija vidkryvaje rejsy z Harkova rejsy iz Harkova. Poľoty zdijsnjuvatymuťsja dviči na tyždeń – po vivtorkah i subotah, a čas u dorozi stanovytyme 2 god 20 hv. Planujeťsja, ščo litak z Harkova vidpravljatymeťsja o 00:10, a prybuvatyme do Tbilisi o 3:30. Zvorotni rejsy do Harkova vykonuvatymuťsja po ponedilkah i p’jatnycjah z vyľotom z Tbilisi o 22:00 i pryzemlennjam u Harkovi o 23:20. Vartisť kvytkiv v odyn bik bez bagažu startuje z 3 252 gryveń, a v obydva boky – vid 5 519 grn.