Gruzynśka aviakompanija vidkryvaje rejsy z Harkova

Читати кирилицею
Gruzynśka aviakompanija vidkryvaje rejsy z Harkova

Rejsy buduť zdijsnjuvatysja dviči na tyždeń. Vartisť kvytkiv v odyn bik bez bagažu startuje z 3 252 grn, a v obydva boky – vid 5 519 grn.

Jak zdijsnjuvatymuťsja poľoty

Poľoty zdijsnjuvatymuťsja dviči na tyždeń – po vivtorkah i subotah, a čas u dorozi stanovytyme 2 god 20 hv. Planujeťsja, ščo litak z Harkova vidpravljatymeťsja o 00:10, a prybuvatyme do Tbilisi o 3:30. Zvorotni rejsy do Harkova vykonuvatymuťsja po ponedilkah i p’jatnycjah z vyľotom z Tbilisi o 22:00 i pryzemlennjam u Harkovi o 23:20. Vartisť kvytkiv v odyn bik bez bagažu startuje z 3 252 gryveń, a v obydva boky – vid 5 519 grn.

Ščo vidomo pro pereviznyka

Aviakompanija Georgian Airways bula stvorena u veresni 1993 roku pid nazvoju «Airzena». U 2004 roci aviakompanija bula perejmenovana v «Georgian Airways». Flot aviakompaniї skladajeťsja z seredńomagistraľnyh litakiv Boeing 737 i Bombardier CRJ. Aviakompanija bazujeťsja v Tbiliśkomu mižnarodnomu aeroportu.

Nagadajemo, ščo poľśka aviakompanija tež vidkryjePoľśka aviakompanija vidkryvaje novyj rejs v Ukraїnu novyj rejs v Ukraїnu. Zaporižžja stane vže šostym ukraїnśkym aeroportom, krim aeroportiv Boryspiľ, Žuljany, Lviv, Odesa ta Harkiv, kudy poľśkyj pereviznyk bude vykonuvaty poľoty v Ukraїnu.