U travni startuje prjamyj rejs Odesa-Krakiv

Читати кирилицею
U travni startuje prjamyj rejs Odesa-Krakiv

Rejsy počnuť vykonuvaty z 22 travnja dviči na tyždeń – ščovivtorka ta ščop’jatnyci. Z 15 lypnja bude šče odyn dodatkovyj rejs ščonedili.

V kotrij godyni pereľoty

U vivtorok ta p’jatnycju vyľoty z Odesy buduť vranci – o 8:55. V nedilju vyľoty zaplanovani na 17:25, tryvalisť poľotu 2 godyny. Dodamo, ščo aviakompaniju YanAir zarejestrovano u červni 2012 roku. U lypni 2013 roku kompanija otrymala sertyfikat na zdijsnennja dijaľnosti. Aviakompanija bazujeťsja v mižnarodnomu aeroportu Kyїv (Žuljany), a takož planuje vidkryty bazu v Žytomyri. Na śogodnišnij deń flot aviakompaniї narahovuje Airbus 321, try litaky Airbus 320, dva turbogvyntovyh Saab 340 i dva Boeing 737.

Nagadajemo, ščo neščodavno startuvalyStartuvaly reguljarni rejsy z Odesy v Bolgariju reguljarni rejsy iz Odesy v Bolgariju. Rejs Sofija – Odesa – Sofija bude vykonuvatysja na reguljarnij osnovi z častotoju 2 razy na tyždeń: ščop’jatnyci ta ščonedili. Do ćogo času z Odesy vykonuvalysja tiľky čarterni rejsy na čornomorśki kurorty Bolgariї – Varnu i Burgas. Probnyj polit v Odesu Bulgaria Air vykonala šče v grudni 2017 roku.