Mižnarodna mereža magazyniv odjagu Koton vyhodyť na ukraїnśkyj rynok

Читати кирилицею
Mižnarodna mereža magazyniv odjagu Koton vyhodyť na ukraїnśkyj rynok

Dlja vidkryttja magazynu turećka mereža odjagu orenduvav plošču na peršomu poversi TRC Sky Mall u Kyjevi. Na cij lokaciї raniše rozmiščuvalysja p’jať magazyniv, v tomu čysli — JYSK, Butlers, Springfield i Love Republic, jakym teper dovedeťsja pereїhaty na inši majdančyky TRC.

Koly rozpočne robotu mereža

Počatok roboty magazynu Koton zaplanovano na kviteń-traveń 2018 roku. Torgova marka Koton bula stvorena v 1988 roci i počala svoju dijaľnisť z pošyttja nevelykyh partij odjagu na eksport. Zaraz Koton – ce ne tiľky vidomyj u vsij Jevropi brend, ale i velyka mereža magazyniv, ščo zajmajuťsja realizacijeju vlasnoї produkciї. Stanom na vereseń mynulogo roku mereža Koton naličuvala blyźko 300 magazyniv v Tureččyni i majže 200 torgovyh točok za її mežamy. Turećkyj brend pracjuje v segmenti Fast Fashion, jakyj peredbačaje častu zminu kolekcij i, jak pravylo, odjag za dostupnymy cinamy. Najbiľš vidomi torgovi mereži, ščo pracjujuť za takoju modellju – Zara, H&M i Mango.

Nagadajemo, ščo išče odyn sportyvnyj brend Under Armour vidkryvSportyvnyj brend Under Armour vidkryv išče odyn magazyn v Ukraїni išče odyn magazyn v Ukraїni. Teper vony majuť 2 svoїh «predstavnyctva» v Ukraїni: u Kyjevi ta teper u Harkovi.