Reklama

Misjać dlja reklamy — japonci investujuť $90 mln u nezvyčni reklamni ščyty

Japonśki investory vklaly $90 mln u startap, jakyj zapustyť vlasnu misiju na Misjać i stane peršym v istoriї kosmičnym marketyngovym majdančykom  
Читати кирилицею
Misjać dlja reklamy — japonci investujuť $90 mln u nezvyčni reklamni ščyty
  1. Головна
  2. Novyny
  3. Misjać dlja reklamy — japonci investujuť $90 mln u nezvyčni reklamni ščyty
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Japonśki investory vklaly $90 mln u startap, jakyj zapustyť vlasnu misiju na Misjać i stane peršym v istoriї kosmičnym marketyngovym majdančykom  

JaKu tiľky roľ ne namagalysja vidvesty Misjacevi vynahidnyky, eksperymentatory ta naukovci. Na suputnyku Zemli proponuvaly zrobyty bazu dlja kosmonavtiv, vydobuvaty korysni kopalyny, šukaty vodu čy naviť stvoryty vijśkovu bazu. A tym časom tokijśkyj startap Ispace planuje zapustyty vlasnu misiju na Misjać v 2019 roci i staty peršym v istoriї ljudstva marketyngovym majdančykom. Na časi diznatysja biľše pro nezvyčnu propozyciju japonśkyh pidpryjemciv.

Naviščo japonśkomu startapovi Misjać

Kompanija planuje zajnjatysja rozmiščennjam logotypiv na svoїh kosmičnyh aparatah i raketah, a takož reklamnymy zjomkamy v kosmosi. Uspišna posadka na Misjaci dozvolyť Ispace rozmistyty tam reklamni ščyty. Vidomo, ščo startap zalučyv investyciї vid najbiľšyh kompanij Japoniї. Pidtrymaly proekt i deržavni struktury. Zokrema, korporacija Innovation Network, jaka finansujeťsja urjadom, stala golovnym investorom, vklavšy $3,5 mlrd. Deržavnyj Bank rozvytku Japoniї investuvav nerozkrytu sumu.

Zgodom Ispace planuje vidpravyty na suputnyk našoї planety prystroї, jaki buduť šukaty vodu. Za ocinkamy kompaniї, v nadrah Misjacja je miľjardy tonn vody, hoča serjoznyh dokaziv ćomu ne tak bagato. Za umov uspišnosti japonśkoї misiї «misjačna voda» dozvolyť stvoryty peršu avtonomnu ljudśku koloniju na suputnyku Zemli.

Dodamo, ščo u NASA natomisť šukajuťNASA šukaje partneriv dlja dostavky vantaživ na Misjać partneriv dlja dostavky vantaživ na Misjać. Osvojuvaty Misjać zbyrajuťsja počaty ne raniše, niž na počatku 2030-h rokiv, tomu času na pošuky zalyšajeťsja šče bagato.

Share
Написати коментар
loading...