SŠA investuje u vidnovlennja Donbasu ponad $50 mln

Читати кирилицею
SŠA investuje u vidnovlennja Donbasu ponad $50 mln

Agentstvo SŠA z mižnarodnogo rozvytku (USAID) finansuvatyme proekty, ščo zabezpečujuť učasť suspiľstva v procesi reformuvannja kraїny, zmenšujuť vrazlyvisť naselennja do zovnišnih manipuljacij ta pidvyščujuť doviru ljudej do deržavnyh instytucij.

Misija Agentstva SŠA z Mižnarodnogo Rozvytku

USAID pracjuje v Ukraїni, Bilorusi ta Moldovi z 1992 roku. Golovnoju metoju agentstva je dopomoga cym kraїnam pid čas perehodu do demokratiї ta rynkovoї ekonomiky. Nezvažajučy na unikaľnisť problem rozvytku cyh kraїn, programy Misiї zoseredženi na takyh naprjamkah, jak demokratyzacija sfer upravlinnja, ekonomičnyj rozvytok ta sociaľna dopomoga. Organizacija nadavatyme nevelyki granty dlja rjadu partneriv, vključajučy nacionaľni i miscevi deržavni ustanovy, neurjadovi organizaciї ta gromadśkyh aktyvistiv.

Nagadajemo, ščo Finljandija gotova investuvatyFinljandija gotova investuvaty u vyrobnyctvo energiї v Ukraїni u vyrobnyctvo energiї v Ukraїni. Golova Derženergoefektyvnosti Sergij Savčuk proviv peregovory z predstavnykamy finśkoї kompaniї «Ferroplan», jaka vyvčaje možlyvosti vstanovlennja v ukraїnśkyh mistah smittjepererobnyh zavodiv z podaľšym vyrobnyctvom energiї.