Korystuvači Twitch zbyrajuť pidpysy za ukraїnomovnyj interfejs

Читати кирилицею
Korystuvači Twitch zbyrajuť pidpysy za ukraїnomovnyj interfejs

Ukraїna maje naselennja blyźko 40 mln, z jakyh 67,5% vvažajuť ukraїnśku svojeju ridnoju movoju. A šče u nas naspravdi dosyť aktyvna igrova spiľnota, pro ščo svidčať dosjagnennja v kibersporti. Vyščezgadanyj servis  dosi ne maje ukraїnśkoї lokalizaciї. I, ščo šče biľš važlyvo, ne maje možlyvosti obyraty ukraїnśku movu u fiľtruvanni transljacij.

Čy bude servis Twitch ukraїnśkoju

Usja sfera videoigor — ce duže tisno vzajemopov’jazanyj organizm, de kožen element zaležyť vid bagaťoh inšyh. Rozrobnyky zvažajuť na strimeriv, jaki majuť čyslennyh gljadačiv. Ti možuť jak pidnesty їhnju gru do nebes, tak i pryzvesty do її povnogo provalu. Strimery ž zaležať vid gljadačiv: na Twitch možna oformyty platnu pidpysku abo prosto naprjamu požertvuvaty groši. Tož populjarni strimery zarobljajuť sobi cym na žyttja, a značyť vykladajuťsja na vsi 100%, pracjujuť buvaje i po 8 godyn na deń, stvorjujučy rozvažaľni peredači, jaki časom možuť pozmagatysja za jakisť iz telebačennjam. A ce pryzvodyť do šče biľšoї populjarnosti strimera i na ńogo šče biľše zvažajuť rozrobnyky i sponsory, a takož i na movu audytoriї, dlja jakoї vin pracjuje. Ščo, u svoju čergu, pokazuje neobhidnisť lokalizacij, a tomu vony i z’javljajuťsja.

Ukraїnśkym strimeram (jak i lokalizatoram igor) pro normaľnyj zarobitok, na žaľ, poky perevažno dovodyťsja tiľky mrijaty. Odnak je šans vypravyty cju sytuaciju — progolosuvaty za propozyciju dodaty ukraїnśku lokalizaciju u Twitch za posylannjam. Na sajti možna viddaty vid 1 do 3 golosiv (zaležno vid togo, nastiľky važlyvoju funkcijeju ce vvažaje spožyvač).