Adobe Flash prypynyť robotu do 2020 roku

Читати кирилицею
Adobe Flash prypynyť robotu do 2020 roku

Jak zajavyly v Adobe, Flash Player vse menše vykorystovujuť pislja pojavy tehnologij HTML5, WebGL i WebAssembly. V kompaniї poobicjaly prodovžyty pidtrymuvaty Flash do kincja 2020 roku, ščoby daty vsim korystuvačam i kompanijam možlyvisť perejty na inši tehnologiї.

Jak vidbuvatymeťsja zamiščennja Adobe Flash

V kinci 2017 roku i do 2018 roku brauzer Microsoft Edge bude prodovžuvaty zapytuvaty v korystuvačiv dozvil na zapusk Flash na biľšosti sajtiv pry peršomu vidviduvanni. Vin takož bude pam’jataty vybir korystuvača pry nastupnyh vidvidynah.

Vid serdyny i do kincja 2018 roku onovyťsja Microsoft Edge. Pislja onovlennja vin vymagatyme  dozvil na zapusk Flash dlja kožnogo seansu. Internet Explorer prodovžyť vmykaty Flash bez buď-jakyh speciaľnyh dozvoliv do 2020 roku.

V seredyni 2019 roku vidključyťsja Flash za zamovčuvannjam jak v Microsoft Edge, tak i v Internet Explorer. Korystuvači zmožuť povtorno vključyty Flash v oboh brauzerah. Do kincja 2020 roku bude vydaleno možlyvisť zapusku Adobe Flash u vsih versijah Microsoft Windows.

Na jaki šče produkty pošyryťsja vidključennja

Cju propozyciju pidtrymaly partnery Adobe, v tomu čysli Apple, Facebook, Google, Microsoft i Mozilla. U Google pidkreslyly, ščo vidmovylysja vid avtomatyčnogo zapusku Flash-elementiv v brauzeri Google Chrome naprykinci 2016 roku, oskiľky častka korystuvačiv, jaki vidvidujuť storinky z Flash, rizko znyzylasja i zaraz stanovyť 17%.