U stolyci z serpnja stvorjať novu pišohidnu zonu

Читати кирилицею
U stolyci z serpnja stvorjať novu pišohidnu zonu

Proekt povertaje cej prostir mistu u tomu vygljadi, u jakomu vin mav by j buty. Globaľne bačennja avtoriv  – te, ščo sformuvalosja istoryčno ne zminjuvaty i zviľnyty pišohidnu zonu vid parkuvaľnoї. Na časi diznatysja pro navigacijni zminy u stolyci.

Jak vygljadatyme onovlenyj prostir u stolyci

Diljanku pered NaUKMA zrobljať pišohidnoju. Dlja avtivok viddiljať proїzd z vul. Illinśkoї do Skovorody, a takož zrobljať nevelyku parkovku. Šče bude speciaľnyj zaїzd dlja spivrobitnykiv Nacbanku, ofis jakogo znahodyťsja na Kontraktovij plošči i je režymnym ob’jektom. Na diljanci pered supermarketom «Siľpo» vid vul. Pokrovśkoї do Sagajdačnogo oblaštujuť parkovku. A vidrizok Sagajdačnogo vid Kontraktovoї plošči do perehrestja z vul. Andriїvśkoju takož zrobljať pišohodnym, rozmistyvšy na perehrestjah perepony dlja avtomobiliv.

Takym čynom, razom z terytorijeju dvoh skveriv, Kontraktova plošča ta častyna Sagajdačnogo peretvorjaťsja na jedynu pišohidnu zonu. Ob’їhaty її možna bude Pokrovśkoju (v bik Poštovoї plošči) ta Bratśkoju (v bik Verhńogo ta Nyžńogo Valiv).