Fond dlja jevropejśkyh startapiv zalučyv $170 mln

Читати кирилицею
Fond dlja jevropejśkyh startapiv zalučyv $170 mln

Mangrove z 2000 roku investuvala v biľš niž 130 proektiv i je odniju z najbiľš uspišnyh venčurnyh kompanij v Jevropi. V cej čas kompanija maje biľš niž $1 mlrd, investujučy v WalkMe, Lesara, JobToday, FreedomPOP, Wallapop, Kang i Happify. Partner Mangrove Majkl Džekson, raniše zajmav posadu golovnogo operacijnogo dyrektora v Skype, a takož buv častynoju komandy AXA i Blockchain.  Ščo varto šče znaty pro novyj fond?

Plany, jaki maje fond Mangrove

Mangrove vklala $8 mln u Welden, i vrešti ce stalo najbiľšym tehnologičnym IPO, ščo vyjšlo z Izraїlju. Takož kompanija vidoma tym, ščo stala peršym investorom v Skype, peretvoryvšy investyciї v rozmiri $2 mln v $200.

Nynišnju sumu vdalosja zibraty za dva misjaci, pryčomu 90% vkladeń — ce košty poperednih investoriv Mangrove. Mark Tlužč (Mark Tluszcz), spivzasnovnyk i golovnyj vykonavčyj dyrektor, skazav, ščo kompanija nadavatyme perevagu investuvannju v innovacijni abo nezvyčni tehnologiї. V kompaniї takož zaznačyly, ščo vony vybraly nevelykyj fond dlja togo, ščob maksymizuvaty produktyvnisť.

Menšyj rozmir fondu označaje menši investyciї, ale potencijno velyki prybutky, jakščo startap dobre zapracjuje.