Facebook pobuduje kvartyry dlja svoїh pracivnykiv

Читати кирилицею
Facebook pobuduje kvartyry dlja svoїh pracivnykiv

Kompanija planuje budivnyctvo žytla dlja svoїh pracivnykiv. Pryčyna — spivrobitnyky Facebook stykajuťsja z takymy problemamy, jak nadzvyčajno vysoki ciny na orendu kvartyr, a takož pogani umovy prožyvannja.

Ščo same planuje zrobyty Facebook

Kompanija podala plany budivnyctva u miscevu radu mistečka Menlo-Park. Vono znahodyťsja na vidstani 30 km vid San-Francysko. V kompaniї zaznačyly, ščo misceva vlada ne zmogla proinvestuvaty v dostatnij miri v rozvytok infrastruktury. Same čerez ce cina orendy v regioni značno zbiľšylasja. Vidtak pracivnykam dovodyťsja vytračaty duže bagato času na dorogu.

Vice-prezydent kompaniї z globaľnyh ob’jektiv Džon Tenanes (John Tenanes) poobicjav, ščo zaplanovane mistečko bude bagatociľovym ta pojednuvatyme «neobhidni servisy, žytlovi ta tranzytni rišennja, a takož ofisni prymiščennja».

Seredńomisjačna orendna plata v Menlo-Parku vyrosla biľše niž v try razy do $3349 z 2011 roku, koly Facebook ogolosyv, ščo perenese sjudy svoju štab-kvartyru. Za porivnjannjam vydannja The Guardian, Menlo-Park stav odnym z najdorožčyh mist dlja orendy žytla v SŠA. Ciny v Menlo-Park vyšči, niž u Nju-Jorku.