Nimci vidkryly potužnyj agrocentr na Poltavščyni

Читати кирилицею
Nimci vidkryly potužnyj agrocentr na Poltavščyni

Mižnarodnyj himičnyj koncern BASF vidkryv agrocentr v Velykyh Soročyncjah Poltavśkoї oblasti. Povidomljajeťsja, ščo vin stane majdančykom dlja vyprobuvannja novyh tehnologij i vyznačennja osoblyvostej zastosuvannja preparativ dlja efektyvnogo zahystu kuľtur. Ščo gotujuť nimci do vidkryttja?

Ključovi naprjamy roboty ta novyj agrocentr

Fahivci BASF vyvčatymuť efektyvnisť produktiv kompaniї, vyprobovuvatymuť novi tehnologiї v agroklimatyčnyh umovah shidnogo regionu Ukraїny ta kontroljuvatymuť fitotoksyčnu diju produktiv kompaniї na roslyny. Robota novogo agrocentru BASF bude sprjamovana na doslidžennja na ključovyh siľgospkuľtur regionu: ozymoї pšenyci, jačmeni, kukurudzi, sonjašnyku i soї. Takož na demonstracijnyh diljankah buduť predstavleni rezuľtaty systemy zahystu BASF.

Ščo vidomo pro kompaniju BASF

Predstavnyctvo BASF v Ukraїni bulo vidkryto v 1992 roci i stalo odnym z peršyh velykyh zahidnyh koncerniv v kraїni. Osnovnymy naprjamkamy dijaľnosti BASF je vyrobnyctvo zasobiv zahystu roslyn, veterynarnyh i harčovyh dobavok, plastmas i budiveľnoї himiї. Budučy liderom u svoїj galuzi ta majučy šyrokyj spektr fungicydiv, insektycydiv, gerbicydiv i zasobiv dlja obrobky nasinnja, BASF dopomagaje fermeram postijno pidvyščuvaty vrožajnisť i jakisť vyroščuvanyh kuľtur. Zavdjaky zastosuvannju innovacijnyh rišeń, zabezpečujeťsja vyroščuvannja zernovyh, ščo vyriznjajuťsja garnym zdorov’jam, syloju ta stijkistju do takyh stresovyh faktoriv, jak speka čy posuha.

Z nalagodžennjam roboty doslidnyćkoї majdančyka v Velykyh Soročyncjah my zbiľšyly kiľkisť agrocentriv do čotyŕoh, jaki teper roztašovani v Centraľnij, Pivdennij, Zahidnij i Shidnij Ukraїni.