📲 Google розробляє аналог AirDrop

Čytaty latynkoju
📲 Google розробляє аналог AirDrop

Компанія працює над сервісом Fast Share. Це аналог AirDrop, який дозволить ділитися фотографіями та іншими файлами без підключення до інтернету.

Про це повідомляє 9to5Google.

Google

? Як працюватиме

Fast Share буде доступний у вікні «Поділитися» та в налаштуваннях смартфона. Для передачі файлів на смартфонах повинні бути увімкнені Bluetooth та геолокація; їх також варто покласти поруч один з одним.

Принцип роботи Fast Share наступний. Відправник вводить назву пристрою та шукає його в запропонованих варіантах. Одержувач просто підтверджує передачу.

AirDrop

? Що буде доступно

Через Fast Share користувачі зможуть відправляти контент на Chromebook, інші Android-пристрої, розумні годинник і навіть iPhone.

Google

У компанії наразі є сервіс Files зі схожими можливостями, але для передачі файлів він повинен бути встановлений на обох пристроях. Fast Share – системна функція. Про терміни запуску інструменту поки нічого не відомо.

Читайте також, що Google Maps запустив? Наскільки заповнений громадський транспорт – Google Maps запустив нову функцію нову функцію – наскільки завантажений громадський транспорт.