fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚎 Наскільки заповнений громадський транспорт – Google Maps запустив нову функцію

🚎 Naskiľky zapovnenyj gromadśkyj transport – Google Maps zapustyv novu funkciju
Також у Google Maps з'явилися дані про затримки руху автобусів у режимі реального часу в місцях, де пасажири не мають можливості отримати цю інформацію від місцевих транспортних компаній.
Takož u Google Maps z'javylysja dani pro zatrymky ruhu avtobusiv u režymi reaľnogo času v miscjah, de pasažyry ne majuť možlyvosti otrymaty cju informaciju vid miscevyh transportnyh kompanij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Google оголосила про нову функцію у своєму сервісі Google Maps. Вона дозволяє прогнозувати ступінь завантаженості транспорту – автобусів, поїздів або метро. Про це ​​повідомляє The Verge. 🗺️ Як працює. Прогнози від Google Maps ґрунтуються на інформації від користувачів про минулі поїздки. Для цього пошуковий гігант збирав інформацію протягом декількох місяців про рівень завантаженості їхніх маршрутів. Після завершення поїздки пропонувалося обрати з чотирьох варіантів – багато вільних місць, мало вільних місць, місця для стояння або тиснява. Після збору даних Google спрогнозувала завантаженість транспортних засобів для користувачів, які планують щоденні маршрути. 🚏 Кому доступна. Скористатися новою функцією можна у 200 містах по всьому світу. Для мешканців Києва послуга теж працює, але не для всіх маршрутів. 🚌 Що ще можна дізнатися. Також у Google Maps зявилися дані про затримки руху автобусів у режимі реального часу в місцях, де пасажири не мають можливості отримати цю інформацію від місцевих транспортних компаній. Користувачі зможуть побачити, спізнюється чи їх автобус і як довго затримається, а також більш точний час в дорозі (в залежності від умов руху по маршруту). Читайте також про те, що Google Maps дозволив створювати публічні події.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Google оголосила про нову функцію у своєму сервісі Google Maps. Вона дозволяє прогнозувати ступінь завантаженості транспорту – автобусів, поїздів або метро.

Про це ​​повідомляє The Verge.

🗺️ Як працює

Прогнози від Google Maps ґрунтуються на інформації від користувачів про минулі поїздки. Для цього пошуковий гігант збирав інформацію протягом декількох місяців про рівень завантаженості їхніх маршрутів.

Google Maps

Після завершення поїздки пропонувалося обрати з чотирьох варіантів – багато вільних місць, мало вільних місць, місця для стояння або тиснява.

Після збору даних Google спрогнозувала завантаженість транспортних засобів для користувачів, які планують щоденні маршрути.

🚏 Кому доступна

Скористатися новою функцією можна у 200 містах по всьому світу. Для мешканців Києва послуга теж працює, але не для всіх маршрутів.

Google Maps

🚌 Що ще можна дізнатися

Також у Google Maps з’явилися дані про затримки руху автобусів у режимі реального часу в місцях, де пасажири не мають можливості отримати цю інформацію від місцевих транспортних компаній.

Користувачі зможуть побачити, спізнюється чи їх автобус і як довго затримається, а також більш точний час в дорозі (в залежності від умов руху по маршруту).

Читайте також про те, що Google Maps дозволив🚎 Наскільки заповнений громадський транспорт – Google Maps запустив нову функцію 1Google Maps дозволить створювати публічні події створювати публічні події.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: