💊 Телемедицина в Україні: Vodafone та Інститут Амосова запустили телемедичну платформу

Čytaty latynkoju
💊 Телемедицина в Україні: Vodafone та Інститут Амосова запустили телемедичну платформу

Як розвивається телемедицина в Україні

Телемедична платформа створена в рамках партнерського проекту компанії Vodafone Україна та Української асоціації розвитку інформаційних технологій в медицині.

Завдання платформи – забезпечити організацію процесу телемедичних консультацій між лікарями та пацієнтами.

Телемедицина

Що буде

Платформа містить два взаємопов’язані модулі. Перший – медичний портал MedBrama, що створений з урахуванням потреб лікарів та надає їм зручні інструменти для використання телемедицини. Другий – мобільний додаток «Пошук лікаря», призначений для пацієнтів.

Для лікарів

Портал MedBrama доступний винятково для лікарів. Це персональний електронний помічник, який автоматизує процес проведення консультування з пацієнтами на етапах реабілітації та лікування в домашніх умовах. Згодом на порталі з’явиться можливість спільного обговорення рідкісних або складних клінічних випадків між лікарями.

Телемедицина

Щоб користуватися порталом, не потрібно ніякого додаткового обладнання та програмного забезпечення – достатньо комп’ютера та доступу в інтернет.

Для пацієнтів

З моменту реєстрації лікаря на порталі MedBrama інформація про нього стає доступна користувачам безкоштовного мобільного додатку «Пошук лікаря». Пацієнти можуть знайти фахівця за потрібними параметрами, записатися на прийом до обраного лікаря, використовувати додаток в якості персональної медичної картки, зберігаючи в особистому профілі необхідні файли.

Телемедицина

У додатку також реалізована функція телемедичного контролю з боку лікаря. Завдяки цій функції пацієнт має можливість підтримувати постійний online-зв’язок зі своїм лікарем.

Читайте також, що Україна запровадила❗ В Україні затвердили нові стандарти лікування ВІЛ нові стандарти лікування ВІЛ.