fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

❗ В Україні затвердили нові стандарти лікування ВІЛ

❗ V Ukraїni zatverdyly novi standarty likuvannja VIL
Кожна ВІЛ-інфікована людина матиме право на довічне безоплатне лікування незалежно від кількості вірусу у крові. Для діагностування тепер можна використовувати два швидкі тести різних виробників.
Kožna VIL-infikovana ljudyna matyme pravo na dovične bezoplatne likuvannja nezaležno vid kiľkosti virusu u krovi. Dlja diagnostuvannja teper možna vykorystovuvaty dva švydki testy riznyh vyrobnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна стала першою серед країн Східної Європи та Центральної Азії, що перейшла на нові стандарти лікування ВІЛ. Вони розроблені за найновішими рекомендаціями ВООЗ. Кожна ВІЛ-інфікована людина матиме право на довічне безоплатне лікування незалежно від кількості вірусу у крові. Яка ситуація наразі. Сьогодні в Україні близько 244 тисяч ВІЛ-інфікованих. Водночас, лише половина людей знають про свій статус. Вчасне діагностування хвороби є запорукою ефективного лікування, яке суттєво подовжує життя. Пройти тест українці можуть у свого сімейного лікаря або в центрах тестування. Наказ, що затверджує новий протокол та сам протокол можна переглянути за посиланням. Що буде нового. У якості основного алгоритму лікування використовуватиметься препарат із долутегравіром. Комбіновані препарати з діючою речовино виробляє 9 компаній, тому вартість однієї дози стала дешевшою в 6 разів. Сьогодні вона коштує 5 грн 40 копійок. Завдяки інноваційній комбінації препарата пацієнт зможе приймати лише одну таблетку на день. Для діагностування тепер можна використовувати два швидкі тести різних виробників. Це дозволить Україні реалізувати Глобальну стратегію ЮНЕЙДС 90-90-90, виконання якої, є міжнародним зобовязанням України. Вона передбачає, що до 2020 року 90% ВІЛ-позитивних знали про свій діагноз, 90% з них — отримали лікування, а 90% цих людей мали понижене вірусне навантаження. Запровадження терапії для попередження зараження групам ризику: людям, що перебувають у парах, де один партнер є ВІЛ-позитивним, а інший — ні; чоловікам, що практикують секс із чоловіками; людям, що вживають ін’єкційні наркотики; людям, що надають сексуальні послуги за винагороду. Дізнайтеся, як захиститися від ВІЛ та про найпоширеніші міфи. Читайте також про основні досягнення МОЗ за 2,5 роки.
Реклама 👇 Замовити

Україна стала першою серед країн Східної Європи та Центральної Азії, що перейшла на нові стандарти лікування ВІЛ. Вони розроблені за найновішими рекомендаціями ВООЗ. Кожна ВІЛ-інфікована людина матиме право на довічне безоплатне лікування незалежно від кількості вірусу у крові.

ВІЛ

Яка ситуація наразі

Сьогодні в Україні близько 244 тисяч ВІЛ-інфікованих. Водночас, лише половина людей знають про свій статус. Вчасне діагностування хвороби є запорукою ефективного лікування, яке суттєво подовжує життя.

Пройти тест українці можуть у свого сімейного лікаря або в центрах тестування.

Наказ, що затверджує новий протокол та сам протокол можна переглянути за посиланням.

ВІЛ

Що буде нового

У якості основного алгоритму лікування використовуватиметься препарат із долутегравіром. Комбіновані препарати з діючою речовино виробляє 9 компаній, тому вартість однієї дози стала дешевшою в 6 разів.

Сьогодні вона коштує 5 грн 40 копійок. Завдяки інноваційній комбінації препарата пацієнт зможе приймати лише одну таблетку на день.

Для діагностування тепер можна використовувати два швидкі тести різних виробників. Це дозволить Україні реалізувати Глобальну стратегію ЮНЕЙДС 90-90-90, виконання якої, є міжнародним зобов’язанням України.

ВІЛ

The Ukrainians

Вона передбачає, що до 2020 року 90% ВІЛ-позитивних знали про свій діагноз, 90% з них — отримали лікування, а 90% цих людей мали понижене вірусне навантаження.

Запровадження терапії для попередження зараження групам ризику:

  • людям, що перебувають у парах, де один партнер є ВІЛ-позитивним, а інший — ні;
  • чоловікам, що практикують секс із чоловіками;
  • людям, що вживають ін’єкційні наркотики;
  • людям, що надають сексуальні послуги за винагороду.

Дізнайтеся, як захиститися від ВІЛ та про найпоширеніші міфи.

Читайте також про основні досягнення❗ В Україні затвердили нові стандарти лікування ВІЛ 1Основні досягнення медичної реформи та роботи МОЗ за 2,5 роки МОЗ за 2,5 роки.

Теґи: здоров'я

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: