📱 Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з Huawei

Čytaty latynkoju
📱 Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з Huawei

Google, Intel, Qualcomm Broadcom та Xilinx тимчасово зупинили ділові відносини з китайською компанією Huawei, повідомляє Bloomberg.

? Яка причина

Минулого тижня після указу Дональда Трампа про введення надзвичайного стану для захисту інформаційних технологій від зовнішніх загроз Міністерство торгівлі США внесло китайську компанію і 70 пов’язаних з нею фірм у чорний список.

huawei

Їй заборонили купувати компоненти і технології американських виробників без спеціального дозволу, а також продавати свою продукцію на території США.

? Наслідки для Huawei

Якщо до розриву співпраці з Intel, Qualcomm і Broadcom китайська компанія була готова, то втрата Google може сильно нашкодити китайському виробникові, який зараз займає друге місце на ринку смартфонів і прагне стати лідером до кінця року.

Припинення співпраці означає, що китайська компанія позбавляється доступу до оновлень ОС Android, а всі майбутні смартфони виробника не отримають підтримки магазину Google Play і популярних сервісів на зразок Search, Gmail і Chrome.

google

Huawei зможе далі використовувати Android, але без будь-якої підтримки Google. Для старих моделей оновлення Android продовжать виходити, а підтримка Google Play збережеться.

? Що робитиме компанія

Huawei давно розробляє власну операційну систему. Нещодавно глава споживчого напрямку бізнесу компанії Юй Чендун заявив, що корпорація може відмовитися від Windows і Android на користь власних продуктів.

Читайте також про те, що представивЩо представив Google на відкритті I/O 2019 Google на відкритті I/O 2019.