Чому людям із порушеннями слуху варто спробувати себе у digital

Čytaty latynkoju
Чому людям із порушеннями слуху варто спробувати себе у digital

Від редакції: У яких професіях можуть знайти себе люди з порушенням слуху та чому в цифрову еру це вже не є проблемою? Про інклюзивний досвід Isobar Ukraine розповідає його Digital Innovation Coach.

Руйнуючи стереотипи

Більшість глухих та слабочуючих в Україні глибоко переконані, що їхня кар’єра обмежена лише скупим переліком професій. Такий міф існує відтоді, як цих людей відсторонили від інноваційних сфер роботи, де постійно з’являються нові професії й технології взаємодії між співробітниками.

В digital щоденна офісна діяльність перенесена в онлайн-простір, де майже всі проекти реалізовуються з допомогою нових можливостей комунікації: месенджерів, електронної пошти, time-трекерів та task-трекерів.

Людям з порушенням слуху підходять вакансії, які не вимагають усного спілкування та особистих зустрічей із клієнтами. А у XXI столітті їх безліч. У класичній digital-агенції це — позиції аналітика, менеджера з розміщення контекстної реклами, а також усі ті напрямки, які пов’язані з розміщення контенту на різних ресурсах за готовим алгоритмом.

Ще один перспективний напрям в агентській роботі — створення візуального контенту: дизайнер, відеоредактор, більд-редактор, ілюстратор.