Де дивитися Олімпійські ігри — 7 онлайн-можливостей для вболівальників

Čytaty latynkoju
Де дивитися Олімпійські ігри — 7 онлайн-можливостей для вболівальників

Для тих, хто полюбляє телетрансляції

Найпростіший спосіб побачити Олімпійські ігри — увімкнути телеканал «UA:Перший». Вечірні ефіри, які розпочалися сьогодні, транслюватиме в Україні саме цей телеканал. Якщо ж із англійською мовою у вас проблем немає, можете дивитися у супутникових та кабельних мережах Eurosport — це теж варіант для вас, особливо якщо вас не цікавлять скорочені включення.

Для тих, хто користується онлайн-сервісами перегляду телепрограм

Гадаємо, переважна більшість наших читачів частіше дивляться відео онлайн, аніж у телевізорі. У такому випадку вам доступні декілька опцій:

  • Скористатися безкоштовною відеотрансляцією від суспільного українського мовника.
  • Увімкнути перегляд змагань на каналах лінійки Eurosport завдяки платному онлайн-сервісові Eurosport Player. Щоправда, за це задоволення доведеться заплатити €5.
  • Переглянути Олімпійські ігри завдяки одній із українських платформ онлайн-перегляду — Divan.TV, Megogo чи Oll.tv — на вибір. Там є пакети телеканалів вартістю від 39 до 97 грн щомісяця в залежності від обраного вами тарифного плану чи онлайн-майданчика. Наприклад, ви можете обрати пакет «Кіно та ТБ Максимальна» або пакет «Ефір».

Для тих, хто фанатіє від Telegram та соцмереж

У соцмережах теж можна буде стежити за перебігом змагань. «UA:Перший» для цього завів окрему сторінку у Facebook під назвою «UA:СПОРТ». А для прихильників Telegram є окремий канал.

Відстеження трансляцій безкоштовно пропонує і платформа відеоконтенту Divan.TV — вони теж створили Telegram-каналDivan.TV покаже зимову Олімпіаду в Telegram, де оприлюднюватимуть посилання на записи трансляцій.