Нові підрозділи та іноземні інструктори – що відбулося у ЗСУ протягом тижня

Čytaty latynkoju
Нові підрозділи та іноземні інструктори – що відбулося у ЗСУ протягом тижня

Минулий тиждень для українських армійців був насиченим та напруженим. Доводиться приймати міжнародній делегації військових із інших країн, водночас вдосконалюючи власну інфраструктуру та відточуючи вміння бійців ЗСУ.

З’явилася нова бригада тактичної авіації

Відбулося переформування однієї з найстаріших авіаційних частин Повітряних сил – винищувальної авіаційної ескадрильї. Вона дислокується в Озерному на Житомирщині. Тепер підрозділ став бригадою тактичної авіації.

З’явилася нова бригада тактичної авіації

У бригаді вже почали формувати підрозділи забезпечення та охорони. Готують і матеріально-технічну базу. Казарми й інші приміщення, які раніше було законсервовано, готують до експлуатації.

На Львівщині готуються до масштабних міжнародних навчать «Rapid Trident»

На Львівщині розпочалось планування найбільших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав «Rapid Trident». У процесі планування активну участь беруть військовослужбовці США, Великої Британії та ЗС Канади. Присутні також офіцери армій понад 10 країн-учасниць НАТО та держав-партнерів Північноатлантичного Альянсу.

На Львівщині готуються до масштабних міжнародних навчать «Rapid Trident»

Українсько-американські військові навчання проходять на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині з 2006 року.

Британські інструктори навчають «Чорних Запорожців»

Військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців вивчають тактику ведення бойових дій в різних умовах. Заняття з українськими бійцями проводять британські інструктори за програмою «Орбітал».  Проводять курси за різними військовими спеціальностями та різного рівня підготовки.

Британські інструктори навчають «Чорних Запорожців»

Найперше – це підготовка сержантського складу, курс підготовки командирів взводів, а також спеціалізовані курси за певними напрямками.

ЗСУ озброїлися 7,62-мм самозарядною снайперською гвинтівкою

Гвинтівка UR-10 може бути розібрана на дві складові частини, що дозволяє зменшити її габарити та забезпечує компактність при транспортуванні. Ударно-спусковий механізм допускає стрільбу лише одиночними пострілами. Механізм пристосований для точної стрільби.

ЗСУ озброїлися 7,62-мм самозарядною снайперською гвинтівкою

Самозарядну напівавтоматичну снайперську гвинтівку UR-10 можна вважати аналогом американської автоматичної гвинтівки АR-10. За рахунок автоматики на відведенні порохових газів з’явилася можливість здійснювати до 21 пострілу за хвилину. Її вага становить 5 кг, а довжина – від 103 до 124 см.

Рідинні ракетні двигуни пройдуть вогневі випробування

Українське державне підприємство «ВО Південний машинобудівний завод ім.Макарова» готується почати серію пробних випробувань критично важливих частин потужного ракетного двигуна. Він призначений для індійської важкої ракети-носія нового покоління.

Рідинні ракетні двигуни пройдуть вогневі випробування

Двигун розроблений в Україні під позначенням РД-810. ISRO планує встановити двигун SCE-200 на модифікованому центральному ступені ракети GSLV Mark 3, замінивши стару двигунну установку. Це збільшило б масу корисного навантаження, що виводиться ракетою на геостаціонарну орбіту, з 4 до 6 тонн.

Українське авіабудування звільняється від податків до 2025 року

Українське авіабудування на 7 років звільняється від податків. Відповідні зміни до Закону України набули чинності 1 січня 2018 року. Звільняється від оподаткування прибуток підприємств – суб’єктів літакобудування.

Українське авіабудування звільняється від податків до 2025 року

Вивільнені кошти будуть використовуватися на науково-дослідні та дослідницько-конструкторські роботи з літакобудування, створення чи переоснащення матеріально-технічної бази, збільшення обсягу виробництва, запровадження новітніх технологій.

Нагадаємо, що вчора РНБО звітувала про те, що в Україні вперше випробуваноВ Україні вперше випробували крилату ракету власного виробництва крилату ракету власного виробництва. Випробування пройшли успішно.

Добірку підготовано за матеріалами офіційного сайту Міністерства оборони України, інформаційних онлайн-ресурсів «Військовий інформаційний портал» та «Народна армія».