SpaceX запустить супутники, які роздаватимуть інтернет для всієї Землі

Čytaty latynkoju
SpaceX запустить супутники, які роздаватимуть інтернет для всієї Землі

На думку аналітиків Morgan Stanley, SpaceX може забезпечити дешевий супутниковий доступ в Інтернет для мільярдів людей.  Загалом приватна космічна індустрія зможе заробляти до $1 трлн на рік за рахунок електронної комерції і цифрової реклами.

Деталі проекту від SpaceX

Основний етап програми почнеться в 2019 році, розповіла віце-президент SpaceX Патриція Купер. Протягом 5 років компанія Ілона МаскаЛюбов, інструкції та ще 5 фактів про платформи Ілона Маска хоче запустити 4425 супутників Ка- і Ku-діапазону. Компанія планує самостійно будувати малі супутники на своїх підприємствах, спираючись на широку базу постачальників. Також планується запуск ще одного «сузір’я» з 7500 супутників V-діапазону, яке буде розміщено на нижчій орбіті. За словами Купер, всі супутники оснащені оптичними лазерними установками для зв’язку один з одним, а в будь-якій точці США одночасно будуть передавати сигнал більше 20 апаратів.

Для підключення до інтернету користувачам необхідно придбати спеціальне обладнання, яке включає термінал і антену. Слід зазначити, що крім SpaceX на ринку малих телекомунікаційних супутників лідирує також компанія OneWeb. Вона готова запустити 900 апаратів вже в 2019 році.

До 2025 року ми хочемо забезпечити інтернетом мільярд користувачів, а до 2027 року — всіх жителів Землі. Для цього ми інвестуємо в проект понад $30 млрд.

Грег Уайлер, глава компанії OneWeb