9 подкастів про людський бік технологій

Čytaty latynkoju
9 подкастів про людський бік технологій

Ми вже говорилиДе не варто користуватися смартфоном про те, що смартфони фактично перевели частину людської раси в цілодобовий онлайн-режим. Та, як кажуть, не смартфонами єдиними. Ця десятка розмов ілюструє масштаби та наслідки впливу технологій на людство.

Exponent

Бен Томсон, американський аналітик із бізнесу, технологій і медіа, та Джеймс Олворт, автор статей не теми бізнесу та інновацій і CMO Zenrez, аналізують вплив технологій на суспільство в цілому.

Grumpy Old Geeks

Джейсон Де Філіппо та Брайан Шулмейстер мають більш ніж 40-річний досвід роботи в інтернеті й не бояться називати речі своїми іменами. Експерти розмірковують над тим, що позитивного й негативного привносить у наше життя Всесвітня павутина.

The Upgrade від Lifehacker

Команда Lifehacker підготувала для вас чергову порцію порад. Якщо ви не знаєте як технології допоможуть вам стати більш щасливими та продуктивними — ці настанови саме для вас.

Technotopia

Час поговорити про краще майбутнє. Technotopia — це інтерв’ю зі світлими головами сучасності, котрі спеціалізуються в галузях технологій, філософії та мистецтва. У цьому епізоді Зої Квінн, розробниця комп’ютерних ігор, розповідає про зловживання в інтернеті та свою нову книгу.

Radio Motherboard

Програма про дивовижно страхітливе майбутнє у форматі швидкого та змістовного огляду нових технологій, культури та відкриттів. Цю розмову за участі журналістки Анналі Невіц присвячено роботам і піратам.

Upgrade

Свіжий погляд на те, як Apple, Amazon і Google формують технології в нашому житті та впливають на нашу креативну діяльність.

 

Future Thinkers Podcast

Бесіди на стику футурології та філософії про те, як у кінцевому підсумку експоненціальна крива прогресу вплине на людство. Спікером цього епізоду є Амбер Кейс, котра вивчає людини й технологій.

Codebreaker

Ця розмова — захоплююче поєднання щирого гумору й дещо жахаючого реалізму. Бен Джонсон і Клер Тоеніскоетер без жодних труднощів розшифровують наші суперечливі почуття до технологій.IRL

Життя онлайн — це реальне життя. Зважаючи на сучасні реалії, з цим твердженням важко не погодитися. Медійна персона Вероніка Бельмон ділиться реальними історіями життя в інтернеті та розмірковує про майбутнє Всесвітньої павутини.