Реклама

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС

Čytaty latynkoju
🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС

Дослідження від КМІС

Більша частина жителів України вважають себе щасливими. Відповідно до результатів опитування, щасливими або скоріше щасливими себе відчували 68% жителів України, 14% почувалися частково щасливими, частково ні, і 16% здебільшого або зовсім не вважали себе щасливими.

Загальна статистика кількості щасливих людей у 2020 році

У порівнянні з минулим дослідженням, 2018 року, відсоток щасливих людей в Україні у 2020 році зріс на 6 відсоткових пунктів — з 63% до 69%.

Динаміка відчуття щастя та самооцінка матеріального становища з 2001 по 2020 роки

Відчуття щастя залежить від багатьох чинників, у тому числі соціально-демографічних ознак, якості життя, соціального середовища та навіть географічного регіону.

Жінки загалом щасливіші за чоловіків — 71% жінок відчувають себе щасливими, серед чоловіків так відповіли 65%.

Розподіл за статтю

Рівень щастя прямо пропорційний рівню освіти — чим вища освіта, тим вищий рівень щастя. Так, серед людей з неповною середньою освітою, щасливими себе вважають 50% опитаних, серед людей з вищою освітою — 77%.

Розподіл за рівнем освіти

Читайте також: 😎 Poster дослідив, як зросла кількість відкритих закладів завдяки літнім майданчикам — збільшення на 18%

Рівень щастя є найвищим серед молоді, віком 18-39 років (82%) та з віком зменшується — 64% щасливих людей у групі віком 40-59 років та 55% серед 60-річних та старших.

І навпаки — нещасливих більше серед літніх людей, віком 60 років і старших (27%) та найменше серед молоді віком 18-39 років (7%).

Розподіл за віком

Також можна переглянути статистику щасливих людей за регіонами. Більше людей вважають себе щасливими в західних (47%) і південних (48%) областях, в центральних і східних більше вважають себе нещасливими (11% і 13%).

Розподіл за регіонами

Опитування проводили за допомогою телефонного інтерв’ю на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. В опитуванні брали участь 2024 людини старше 18 років, а похибка не складає більше 2,2%.

Також ми раніше вже писали??‍♂️ Дослідження: третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям, як третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям — дослідження.