🎓 Яке місце посіли українські університети у світовому рейтингу найкращих вишів

Čytaty latynkoju
🎓 Яке місце посіли українські університети у світовому рейтингу найкращих вишів

Українські університети у світовому рейтингу зберегли свої позиції за версією британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds.

Про це свідчать дані The QS World University Rankings.

Шість українських університетів вже п’ятий рік поспіль потрапляють у цей престижний світовий рейтинг.

українські університети у світовому рейтингу

Хто потрапив

Лідером серед українських вищих закладів світу, як і минулого року, став Харківський університет ім. Каразіна, посівши 491 сходинку. Також до рейтингу увійшли Київський університет ім. Шевченка, Київський політехнічний інститут, Харківський політехнічний інститут, Сумський державний університет та Львівська політехніка.

Найбільше зростання у рейтингу за останній рік продемонстрував Харківський політехнічний інститут, який піднявся з 701-750 до 651-700 місця.

українські університети у світовому рейтингу

Покращив свої позиції Сумський державний університет: він піднявся з 751-800 місця до 701-750. КНУ ім. Т. Шевченка розмістився на сходинці 541-550, а НТУУ «КПІ» — 701-750. «Львівська політехніка» не змінила своїх позицій і залишилася в сегменті 751-800.

Новачком рейтингу та сьомим вишем від України стала Києво-Могилянська Академія. НаУКМА вперше потрапила до головного рейтингу QS у його непублічній частині (після 1001-го місця) разом з ще близько 70 університетами світу.

українські університети у світовому рейтингу

Найкращі університети світу

Кращими вишами планети, згідно з рейтингом, як і раніше, є Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський університет та Гарвардський університет.

Читайте також про те, що Українські креативники Banda отримали? Українські креативники Banda отримали срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах