fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🦁 Українські креативники Banda отримали срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах

🦁 Ukraїnśki kreatyvnyky Banda otrymaly sriblo Young Lions 2019 na festyvali v Kannah
Нагороду отримали арт-директор Banda Ілля Ануфрієнко та Катерина Ануфрієнко. Учасники Young Lines 2019 повинні були закликати батьків дарувати своїм дітям «усиновлених тварин» на Різдво.
Nagorodu otrymaly art-dyrektor Banda Illja Anufrijenko ta Kateryna Anufrijenko. Učasnyky Young Lines 2019 povynni buly zaklykaty baťkiv daruvaty svoїm ditjam «usynovlenyh tvaryn» na Rizdvo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Арт-директор Banda Ілля Ануфрієнко та Катерина Ануфрієнко виграли срібну нагороду Young Lions 2019 на фестивалі Cannes Lions. Про це йдеться на сторінці Banda в Facebook. Для України це перша нагорода на Young Lions. Про конкурс. Ілля і Катерина Ануфрієнко виграли срібло Young Lions 2019 категорії Принт. Це окремий конкурс на фестивалі реклами в Каннах, у якому беруть участь креативники до 30 років. Як проходить. Young Lions проходить за такою процедурою: учасникам дають бриф, за яким потрібно підготувати роботу. На це у них є всього 24 години. Цього року бриф надали ЮНІСЕФ та Всесвітній фонд дикої природи (WWF). Учасники повинні були закликати батьків дарувати своїм дітям усиновлених тварин на Різдво. Як розповіли творці, у певний момент вони подумали, що нічого не виграли. Коли викликали бронзу, ми думали що все, шансів уже немає. А потім срібло – Україна, і хочеться одночасно сміятися і плакати. . . Читайте також про те, що розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України.
Реклама 👇 Замовити

Арт-директор Banda Ілля Ануфрієнко та Катерина Ануфрієнко виграли срібну нагороду Young Lions 2019 на фестивалі Cannes Lions.

Про це йдеться на сторінці Banda в Facebook. Для України це перша нагорода на Young Lions.

Про конкурс

Ілля і Катерина Ануфрієнко виграли срібло Young Lions 2019 категорії «Принт». Це окремий конкурс на фестивалі реклами в Каннах, у якому беруть участь креативники до 30 років.

🦁 Українські креативники Banda отримали срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах 1

Як проходить

Young Lions проходить за такою процедурою: учасникам дають бриф, за яким потрібно підготувати роботу. На це у них є всього 24 години.

Цього року бриф надали ЮНІСЕФ та Всесвітній фонд дикої природи (WWF). Учасники повинні були закликати батьків дарувати своїм дітям «усиновлених тварин» на Різдво.

🦁 Українські креативники Banda отримали срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах 2

Як розповіли творці, у певний момент вони подумали, що нічого не виграли.

Коли викликали бронзу, ми думали що все, шансів уже немає. А потім срібло – Україна, і хочеться одночасно сміятися і плакати

Читайте також про те, що розробили🦁 Українські креативники Banda отримали срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах 3🎨 Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: