🎨 Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України

Čytaty latynkoju
🎨 Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України

Держагентство з питань електронного уряду та Фонд Східна Європа підготували дизайн-систему для державних сайтів в Україні. Її створила компанія KitSoft.

Що відомо

Дизайн-система – це набір порад та правил для створення сайтів державних органів, які описують всі нюанси створення таких сайтів. Вона надає критерії якісних шрифтів, текстів, оформлення сайтів, елементів їхнього управління, колірної гами, розміщення логотипів, поради по SEO.

дизайн-код

Наприклад, тут можна знайти словник стоп-фраз, який покликаний боротися з незрозумілими або перевантаженими бюрократичними оборотами у тексті.

дизайн-код

Навіщо

Творці дизайн-системи вважають, що вона допоможе зробити державні сервіси простіше та якісніше, ефективніше доносити до користувачів державну політику, поліпшити надання міністерствам і відомствам іміджу сучасних організацій. Також єдиний набір стандартів спростить вибір підрядників для створення та оновлення сайтів.

«Витрати державних грошей на розробку унікального дизайну, покупку якісних шрифтів та ліцензованих зображень зменшаться, а якість – виросте», – йдеться в описі проекту.

Як виглядає дизайн-код можна подивитися за посиланням.

Читайте також про те, що #KyivNotKiev: США виправлять?? #KyivNotKiev: США виправлять назву столиці України у міжнародній базі назву столиці України у міжнародній базі.