fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 #KyivNotKiev: США виправлять назву столиці України у міжнародній базі

🇺🇦 #KyivNotKiev: SŠA vypravljať nazvu stolyci Ukraїny u mižnarodnij bazi
Рішення дає поштовх для того, щоб виправити офіційну назву столиці України і поза межами США. Адже міжнародні організації посилаються саме на офіційні назви з бази Ради.
Rišennja daje poštovh dlja togo, ščob vypravyty oficijnu nazvu stolyci Ukraїny i poza mežamy SŠA. Adže mižnarodni organizaciї posylajuťsja same na oficijni nazvy z bazy Rady.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Влада США ухвалила рішення змінити у міжнародних базах офіційну назву столиці України з Kiev на Kyiv – #KyivNotKiev. Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook посольства України у США. 🇺🇦 Що відомо. Рада США з географічних назв розглянула звернення Посла України в США Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з Kiev на Kyiv у міжнародній базі, — йдеться у повідомленні. Позицію підтримали члени Українського кокусу Конгресу США, а також Український конгресовий комітет Америки. ❗ Коли виправлять. Відповідні зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв внесуть 17 червня. ✈️ Що це змінить. Рішення є надзвичайно важливим та дає поштовх для того, щоб виправити офіційну назву столиці України і поза межами США. Зокрема, на міжнародних рейсах та в іноземних аеропортах у всьому світі, адже міжнародні організації, включаючи Міжнародну асоціацію авіаційного транспорту (IATA), посилаються саме на офіційні назви з бази Ради з географічних назв США. Нагадаємо, з жовтня 2018 року МЗС спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочало онлайн кампанію #CorrectUA, у рамках якої звертатиметься до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ латинкою (#KyivNotKiev). Читайте також про те, що компанія Grammarly долучилася до ініціативи CorrectUA #KyivNotKiev та рекомендує правильну транслітерацію назв українських міст.
Реклама 👇 Замовити

Влада США ухвалила рішення змінити у міжнародних базах офіційну назву столиці України з «Kiev» на «Kyiv» – #KyivNotKiev.

Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook посольства України у США.

🇺🇦 Що відомо

«Рада США з географічних назв розглянула звернення Посла України в США Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі», — йдеться у повідомленні.

#KyivNotKiev

Позицію підтримали члени Українського кокусу Конгресу США, а також Український конгресовий комітет Америки.

❗ Коли виправлять

Відповідні зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв внесуть 17 червня.

#KyivNotKiev

✈️ Що це змінить

Рішення є надзвичайно важливим та дає поштовх для того, щоб виправити офіційну назву столиці України і поза межами США. Зокрема, на міжнародних рейсах та в іноземних аеропортах у всьому світі, адже міжнародні організації, включаючи Міжнародну асоціацію авіаційного транспорту (IATA), посилаються саме на офіційні назви з бази Ради з географічних назв США.

#KyivNotKiev

Нагадаємо, з жовтня 2018 року МЗС спільно з Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» розпочало🇺🇦 #KyivNotKiev: США виправлять назву столиці України у міжнародній базі 1МЗС розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA онлайн кампанію «#CorrectUA», у рамках якої звертатиметься до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ латинкою (#KyivNotKiev).

Читайте також про те, що компанія Grammarly долучилася до ініціативи CorrectUA #KyivNotKiev та рекомендує правильну транслітерацію назв українських міст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: