#яДонор: в Україні запустили флешмоб до Всесвітнього дня донора

Čytaty latynkoju
#яДонор: в Україні запустили флешмоб до Всесвітнього дня донора

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запустила флешмоб до Всесвітнього дня донора. Вона запропонувала тим, хто вирішить здати кров, поділитися своїми фото з хештегами #яДонор або #яДонорка. Це допоможе зробити донорство більш популярним в Україні.

«В Україні близько 70% донорів здають кров лише один раз. Цього недостатньо, щоби забезпечити потребу та допомогти всім, кому потрібна кров. Кожна здача крові дуже важлива, а будь-яка група крові потрібна щодня», – розповідає Супрун.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---донор---#---#яДонор' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-758:7' srcset=#яДонор” width=”588″ height=”350″>

За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість донацій крові на рік повинна становити щонайменше 1,3 мільйона. В Україні у 2017 році їх було 571 тисяча.

«Сьогодні кожен охочий може допомогти популяризувати культуру донорства і долучитися до порятунку життів. Здавайте кров та впродовж тижня публікуйте в соцмережах свої фотографії з хештегом #яДонор або #яДонорка», – запропонувала очільниця МОЗ.

#яДонор

Перш ніж шукати місце здачі крові, необхідно ознайомитися з протипоказаннями.

За даними ВООЗ, донорської крові від 1% населення країни достатньо, щоб задовольнити найбільш базові потреби пацієнтів.

Нагадаємо, що Всесвітній день донора відзначають 14 червня.

Читайте також про те, що у Києві запустили? У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах.