✈️ Україна стала рекордсменом Європи за темпами зростання авіаперевезень

Čytaty latynkoju
✈️ Україна стала рекордсменом Європи за темпами зростання авіаперевезень

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що Україна стала рекордсменом Європи за темпами зростання авіаперевезень у 2018 році.

Про це Омелян написав на своїй сторінці в Facebook.

✈️ Що відомо

«Спочатку ти працюєш на рейтинг, а потім рейтинг працює на тебе. Україна – абсолютний рекордсмен Європи за темпами зростання авіаційних пасажирських перевезень в 2018 році. А летовище Львова росте ще більшими темпами – 50%», – повідомив Омелян.

✈️ Рейтинг

Згідно з опублікованим рейтингом, темпи зростання авіаперевезень в Україні в 2018 році становлять 24,5%. Друге місце займає Грузія з 23,6%. Третє – Литва з 19,2%.

зростання авіаперевезень

Як повідомлялось раніше, у Мінфраструктури заявили, що українські авіакомпанії збільшили показник своєї пунктуальності. У рейтингу пунктуальності перше місце дісталось авіакомпанії «Мотор Січ». Вона виконала вчасно 98,8% рейсів. Далі розмістились «Роза вітрів» та Yanair з показниками 92,6% і 88,9% відповідно.

З січня по червень 2018 року українські аеропорти обслужили 8,9 млн пасажирів. Це на 26% більше в порівнянні з 2017 роком.

Читайте також про те, що український ринок digital-реклами став лідером? Digital-реклама: український ринок став лідером за темпом зростання в Європі за темпом зростання в Європі.