🇺🇦 Facebook призначив першого працівника з питань суспільної політики щодо України

Čytaty latynkoju
🇺🇦 Facebook призначив першого працівника з питань суспільної політики щодо України

Соцмережа Facebook призначила Катерину Крук на посаду Policy Manager по Україні.

Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін.

Facebook

?? Яка думка міністерства

У Міністерстві інформаційної політики України вважають, що це кращий вибір, який могли зробити у компанії.

Катерина – відомий експерт з питань інформаційного простору, спікер всіх актуальних конференцій по дезінформації останніх років, принципова та чесна людина

Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики

На сторінці Крук у Facebook з’явилося оновлення місця роботи – Public Policy Manager for Ukraine.

Також у міністерстві сподіваються, що після цього призначення грубе та непрофесійне ставлення компанії до України та українців припиниться.

Facebook

?? Що входить в обов’язки

Менеджер з питань суспільної політики щодо України працює у варшавському офісі компанії. В обов’язки нового співробітника входить розробка та реалізація стратегічного підходу щодо досягнення цілей компанії у державній політиці, моніторинг законодавства та нормативних питань, які стосуються соцмережі в Україні.

Також Крук належить представляти компанію на зустрічах з урядовими чиновниками на громадських заходах, співпрацювати з іншими організаціями для просування політичних цілей Facebook та спілкуватися зі ЗМІ.

Раніше Катерина Крук працювала у StopFake, співпрацювала з BBC, CNN, Al Jazeera, France 24, Channel 4, The Guardian, New Eastern Europe та 6 PISM.

Читайте також про підсумки конференції WWDC 2019? Підсумки презентації WWDC 2019 від Apple: iOS 13, iPadOS, MacPro, Catalyst та багато іншого від Apple.