🍔 МакДональдз в Австрії став міні-посольством США – надає консульську допомогу

Čytaty latynkoju
🍔 МакДональдз в Австрії став міні-посольством США – надає консульську допомогу

США і МакДональдз в Австрії підписали угоду. Згідно з цим документом, мережа фастфуду зобов’язується допомагати громадянам США зв’язуватися з американським посольством.

Так, будь-який громадянин Америки, який потрапив у біду в Австрії, може зв’язатися з посольством, просто зайшовши в один з 194 закладів мережі фастфуду.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Макдональдз---#---макдональдз' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-557:11' srcset=макдональдз” width=”589″ height=”331″>

? Які послуги надаватимуть

Кожен, хто звертається за допомогою у МакДональдз, буде підключений до цілодобової гарячої лінії, щоб дістатися до свого представника.

Також працівники мережі зобов’язані будуть викликати для постраждалих поліцію або екстрені служби.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Макдональдз---#---макдональдз' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1015:11' srcset=макдональдз” width=”900″ height=”561″>

Посольство США в Австрії пояснило, що партнерство з компанією – це «додатковий спосіб зв’язатися з посольством для американців, коли вони знаходяться в надзвичайній ситуації».

Читайте також, що українська науковиця Марина В’язовська зробила?? Прорив у математиці – українська науковиця Марина В’язовська зробила гучне відкриття гучне відкриття у галузі математики.