Реклама

🤩 alyona alyona випустила новий альбом — GALAS

Також вже вийшов кліп на пісню «Читаю реп».
Čytaty latynkoju
🤩 alyona alyona випустила новий альбом — GALAS
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🤩 alyona alyona випустила новий альбом — GALAS
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Також вже вийшов кліп на пісню «Читаю реп».

GALAS від alyona alyona

Альбом GALAS складається з 15 треків. Серед них — 11 спільних пісень, записаних з топовими артистами з різних куточків світу: канадським хіп-хоп артистом Dax, мексиканською виконавицею Yoss Bones, австралійською незалежною співачкою Sexton, музичним виконавцем з Аргентини ECKO, інді-зіркою з Ізраїлю Noga Erez та іншими.

У піснях alyona alyona привертає увагу до складних питань — екології, голоду, бідності, пандемії, внутрішньої сили та гармонії, хейту та стереотипів про жіночу красу.

GALAS від alyona alyona

alyona alyona записала GALAS на Балі ще рік тому — тоді ж мав відбутися його реліз. Однак через COVID-19 дата двічі переносилася. Зрештою вирішили випустити альбом у той же день, коли відбувся реліз «Пушки» у 2018-му році — 8 квітня.

Альбом можна послухати на Apple Music, Spotify, Deezer.

Я дуже рада, що познайомилася з такою кількістю крутих музикантів і разом нам вдалося створити стільки композицій. Сподіваюся, українцям вони допоможуть розширити свою свідомість, відкрити щось нове, а для інших країн — відкрити Україну. Всі куплети я писала українською мовою. Хочу, щоб весь світ знав про український реп, знав, що він крутий, і що він качає

alyona alyona, реперка
Читайте також: 🥳 У Spotify додали українську локалізацію 

Новий кліп

На підтримку альбому зняли кліп на пісню «Я читаю реп». Його присвятили всім українцям, які покинули рідні краї в пошуках кращого життя.

Режисером кліпу виступив Сергій Чеботаренко, найбільш відомий завдяки спортивній драмі «Пульс», що перемогла у двох номінаціях на американському кінофестивалі FLIC, та стрічці про Ігоря Сікорського «Містер Гелікоптер».

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...