🛋️ IKEA запустила офіційний сайт в Україні та оголосила про набір працівників для магазину

Čytaty latynkoju
🛋️ IKEA запустила офіційний сайт в Україні та оголосила про набір працівників для магазину

Шведська компанія з виробництва та продажу меблів IKEA запустила офіційний інтернет-сайт для українських клієнтів. Також розпочався набір персоналу для магазину в Україні.

Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на повідомлення прес-служби компанії.

IKEA

Що відомо

За словами представників шведського магазину, запуск веб-сайту – це наступний крок розвитку бренду в Україні.

Щодо магазину, то він буде міського формату. Наразі для нього шукають понад 100 працівників. Подивитися вакансії можна за посиланням.

Коли відкриють магазин

Компанія сподівається, що перший магазин в Україні відкриють вже наприкінці 2019 року. Раніше повідомлялося, що запуск може відбутися наприкінці літа 2019 року.

IKEA

Про магазин

Магазин у Києві пропонуватиме українським покупцям широкий асортимент товарів привабливого дизайну, а також перелік послуг та рішень для дому, які надихають.

Основні характеристики:

  • Новий формат, обраний на основі результатів дослідження ринку і вивчення уподобань споживачів;
  • Один із перших магазинів міського формату IKEA у світі;
  • Презентує новий підхід IKEA, який полягає у відкритті менших за розміром магазинів міського формату, розташованих у центрі міст – щоб якнайкраще відповідати вимогам споживачів, ставати більш доступними та зручними.

Читайте також про те, що через плани IKEA відкрити магазин 50 магазинів в Україні відкриєJYSK відкриє 50 магазинів в Україні, IKEA – 4 точки з видачею онлайн-замовлень JYSK.