fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

JYSK відкриє 50 магазинів в Україні, IKEA – 4 точки з видачею онлайн-замовлень

JYSK vidkryje 50 magazyniv v Ukraїni, IKEA – 4 točky z vydačeju onlajn-zamovleń
У найближчі 4 роки JYSK збирається подвоїти кількість магазинів в Україні. Відкриття великого магазину шведської IKEA відкладається. Замість нього відкриють 4 точки видачі онлайн-замовлень.
U najblyžči 4 roky JYSK zbyrajeťsja podvoїty kiľkisť magazyniv v Ukraїni. Vidkryttja velykogo magazynu švedśkoї IKEA vidkladajeťsja. Zamisť ńogo vidkryjuť 4 točky vydači onlajn-zamovleń.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього тижня надійшли новини одразу від двох світових меблевих гігантів. Данська компанія JYSK, що вже давно присутня на українському ринку, оголосила масштабні плани з розвитку. Разом із тим, шведська IKEA змінила свої наміри щодо відкриття магазину в Україні. Тепер компанія збирається відкрити у Києві 4 невеликі торгові точки, де покупцям видаватимуть товари, замовлені онлайн. Причиною для цього стала затримка введення в експлуатацію Ocean Mall, де мав відкритися перший магазин IKEA в Україні площею 6 тисяч квадратних метрів. Подальші плани. Тим часом, JYSK нарощує потужності, не збираючись поступатися місцем на українському ринку. Компанія заявила, що в найближчі чотири роки збільшить кількість своїх магазинів в Україні, довівши їх загальне число до 100. Тільки у 2019 році відкриють 12 магазинів: у Чернігові, Києві та інших містах. Загальну суму інвестицій в масштабний проект данці не розголошують. Однак виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця зізнався, що у відкриття однієї точки вкладають близько 10 млн. грн. Нескладно підрахувати, що на анонсовані 50 магазинів компанія може витратити близько півмільярда. Оновлення. Крім того, в JYSK розповіли, що збираються також провести модернізацію чинних магазинів. Змінюється структура видачі товарів, освітлення, торгового обладнання, а також розкладка товарів, що дозволить покупцям обирати з ширшого асортименту. Читатйте також: Планета IKEA: Як відомий виробник меблів застосовує маркетинг у різних країнах. У компанії відзначають, що в останні роки активно нарощують онлайн-продажі. Також JYSK експериментує з відмовою від пластикових пакетів. Замість них покупцям пропонують багаторазові сумки. Минулий фінансовий рік JYSK в Україні завершив з виручкою трохи більше 1 млрд. грн. 80% проданих товарів було імпортовано. Однак близько 20% компанія закупила в українських виробників.
Реклама 👇 Замовити

Цього тижня надійшли новини одразу від двох світових меблевих гігантів. Данська компанія JYSK, що вже давно присутня на українському ринку, оголосила масштабні плани з розвитку. Разом із тим, шведська IKEA змінила свої наміри щодо відкриття магазину в Україні. Тепер компанія збирається відкрити у Києві 4 невеликі торгові точки, де покупцям видаватимуть товари, замовлені онлайн.

Причиною для цього стала затримка введення в експлуатацію Ocean Mall, де мав відкритися перший магазин IKEA в Україні площею 6 тисяч квадратних метрів.

Подальші плани

Тим часом, JYSK нарощує потужності, не збираючись поступатися місцем на українському ринку. Компанія заявила, що в найближчі чотири роки збільшить кількість своїх магазинів в Україні, довівши їх загальне число до 100.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Тільки у 2019 році відкриють 12 магазинів: у Чернігові, Києві та інших містах.

JYSK відкриє 50 магазинів в Україні, IKEA – 4 точки з видачею онлайн-замовлень 1

Загальну суму інвестицій в масштабний проект данці не розголошують. Однак виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця зізнався, що у відкриття однієї точки вкладають близько 10 млн. грн. Нескладно підрахувати, що на анонсовані 50 магазинів компанія може витратити близько півмільярда.

Оновлення

Крім того, в JYSK розповіли, що збираються також провести модернізацію чинних магазинів. Змінюється структура видачі товарів, освітлення, торгового обладнання, а також розкладка товарів, що дозволить покупцям обирати з ширшого асортименту.

Читайте також: Планета IKEA: Як відомий виробник меблів застосовує маркетинг у різних країнах

У компанії відзначають, що в останні роки активно нарощують онлайн-продажі. Також JYSK експериментує з відмовою від пластикових пакетів. Замість них покупцям пропонують багаторазові сумки.

Минулий фінансовий рік JYSK в Україні завершив з виручкою трохи більше 1 млрд. грн. 80% проданих товарів було імпортовано. Однак близько 20% компанія закупила в українських виробників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: