⏳ Netflix екранізує комікс «Пісочний чоловік» Ніла Ґеймана

Čytaty latynkoju
⏳ Netflix екранізує комікс «Пісочний чоловік» Ніла Ґеймана

Netflix та Warner Bros. Television підписали контракт на створення серіалу за коміксом «Пісочний чоловік» Ніла Ґеймана. За інформацією видання The Hollywood Reporter, це буде найдорожчий проект, який коли-небудь створювався за всесвітом DC.

Пісочний чоловік

? Про комікс

«Пісочний чоловік» (The Sandman) – культова серія коміксів за сценарієм Ніла Ґеймана, яка складається з 75 випусків. У ній розповідається про повелителя снів Морфея, а також його родичів: Смерть, Долю, Пристрасть, Відчай, Божевілля та Руйнування. Головний герой постійно опиняється у центрі пригод, які рятують його від буденності.

? Що відомо

Шоуранером та сценаристом стане Аллан Хейнберг (відомий за фільмами «Диво-жінка», «Анатомія Грей», «Секс у великому місті»). Виконавчими продюсерами будуть Девід Гойер (трилогія «Темного лицаря») та сам Ніл Ґейман.

? Подробиці проєкту

Сторони поки утримуються від коментарів, тому що угода ще не завершена. Кількість епізодів також не повідомляється.

?️ Минулі екранізації

Це не перша спроба екранізувати «Пісочного чоловіка». Ще у 90-х Warner Bros. хотіла зняти фільм. Потім про створення серіалу за мотивами коміксів заявила HBO. У 2013 році Джозеф Гордон-Левітт планував стати режисером та зіграти головну роль у повнометражному фільмі, але у 2016 році покинув проект через творчі розбіжності.

Нагадаємо, Amazon і BBC екранізував??? «Добрі передвісники» Ґеймана і Пратчетта: все, що треба знати про серіал роман «Добрі передвісники» Террі Пратчетта та Ніла Ґеймана.