📱 Українська гра G30 – A Memory Maze про людську пам’ять виграла конкурс від Google

Čytaty latynkoju
📱 Українська гра G30 – A Memory Maze про людську пам’ять виграла конкурс від Google

Українська головоломка G30 – A Memory Maze перемогла у міжнародному конкурсі незалежних ігор Indie Games Showcase від компанії Google.

У фіналі свої проекти представили 30 розробників. Серед них команда Google Play обрала трьох переможців: Photographs від британської студії EightyEight Games, Ordia від ще одних британців Loju, а також G30 – A Memory Maze від київського розробника Івана Ковальова.

G30 – A Memory Maze

? Про гру

Головоломка G30 – A Memory Maze присвячена особливостям людської пам’яті. Головний герой гри страждає когнітивним розладом. Хвороба поступово пожирає його пам’ять, але він намагається боротися з минулим, яке стрімко вислизає з його пам’яті.

01/ 05

? Як проходити 

Кожен рівень гри присвячений окремому спогаду. Вирішуючи головоломки, гравець відновлює не тільки візуальний образ події, але також думки і почуття, які з ним пов’язані.

Ігрові завдання пов’язані єдиним сюжетом та розповіддю про те, як сприймає світ людина з пошкодженою пам’яттю та як реагує на нього суспільство.

Кожен рівень додає подробиць в сюжет гри, тому кожен крок в пазлі може змінити сенс історії.

Раніше G30 входила в добірки найкращих нових ігор Apple App Store, а також була «Грою дня» в США, Британії, Китаї та інших країнах. Гра утримує рейтинг 4,8 в App Store США на основі понад 1,3 тисячі рецензій.

Завантажити гру можна в App Store та Google Play.

Читайте також підбірку ігор, які зробилиНе Сталкером єдиним: ці ігри зробили в Україні, та ви про це не знали в Україну.