🎲 Українці створили бізнес-гру «Бізне$ходи» з соціального підприємництва для школярів

Čytaty latynkoju
🎲 Українці створили бізнес-гру «Бізне$ходи» з соціального підприємництва для школярів

Шестеро стипендіатів Центру вивчення демократії створили «Бізне$ходи» – настільну гру з соціального підприємництва для школярів та студентів початкових курсів.
Бізне$ходи

Навіщо потрібна гра

За даними дослідження, молодь мінімально зацікавлена у створенні власної справи та недостатньо розуміє, що таке соціально відповідальний та екологічний бізнес.

Тож члени команди вирішили змінити ситуацію через гру. Показати молоді, що розвивати бізнес потрібно, а зробити його соціально відповідальним та екологічним можливо.

Бізне$ходи

Особливості

Гра цінна тим, що ознайомлює учасників із ключовими економічними поняттями, логікою ведення бізнесу, конкуренцією, грошово-кредитними та трудовими відносинами. Логіка гри побудована таким чином, що кожному гравцю важливо бути екологічно та соціально «дружнім», що формує зовсім інші цінності та бізнесові установки у нового покоління.

Над розробкою та втіленням ідеї шестеро членів команди працювали півроку.

Бізне$ходи

Як грати

Гра розрахована на 1-2 години та максимум 5 гравців. Школярі можуть грати самостійно або з ментором, який зможе пояснити логіку економічних процесів та терміни. Автори вже провели декілька ігор із дітьми в Харкові та Києві.

Творці впевнені, що гра буде цікавою не тільки для дітей, але й для дорослих. «Бізне$ходи» можна використовувати як практичне завдання на уроках чи парах, або ж просто для розваг замість вже звичної «Монополії».

Бізне$ходи
Наразі всі необхідні матеріали для проведення гри «Бізне$ходи» можна безкоштовно завантажити за посиланням.

Читайте також про те, що розробили? Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України.