fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України

🎨 Rozrobyly dyzajn-kod ta slovnyk stop-fraz dlja deržavnyh sajtiv Ukraїny
Творці дизайн-коду вважають, що це допоможе зробити державні сервіси простіше та якісніше, ефективніше доносити до користувачів державну політику.
Tvorci dyzajn-kodu vvažajuť, ščo ce dopomože zrobyty deržavni servisy prostiše ta jakisniše, efektyvniše donosyty do korystuvačiv deržavnu polityku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Держагентство з питань електронного уряду та Фонд Східна Європа підготували дизайн-систему для державних сайтів в Україні. Її створила компанія KitSoft. Що відомо. Дизайн-система – це набір порад та правил для створення сайтів державних органів, які описують всі нюанси створення таких сайтів. Вона надає критерії якісних шрифтів, текстів, оформлення сайтів, елементів їхнього управління, колірної гами, розміщення логотипів, поради по SEO. Наприклад, тут можна знайти словник стоп-фраз, який покликаний боротися з незрозумілими або перевантаженими бюрократичними оборотами у тексті. Навіщо. Творці дизайн-системи вважають, що вона допоможе зробити державні сервіси простіше та якісніше, ефективніше доносити до користувачів державну політику, поліпшити надання міністерствам і відомствам іміджу сучасних організацій. Також єдиний набір стандартів спростить вибір підрядників для створення та оновлення сайтів. Витрати державних грошей на розробку унікального дизайну, покупку якісних шрифтів та ліцензованих зображень зменшаться, а якість – виросте, – йдеться в описі проекту. Як виглядає дизайн-код можна подивитися за посиланням. Читайте також про те, що #KyivNotKiev: США виправлять назву столиці України у міжнародній базі.
Реклама 👇 Замовити

Держагентство з питань електронного уряду та Фонд Східна Європа підготували дизайн-систему для державних сайтів в Україні. Її створила компанія KitSoft.

Що відомо

Дизайн-система – це набір порад та правил для створення сайтів державних органів, які описують всі нюанси створення таких сайтів. Вона надає критерії якісних шрифтів, текстів, оформлення сайтів, елементів їхнього управління, колірної гами, розміщення логотипів, поради по SEO.

дизайн-код

Наприклад, тут можна знайти словник стоп-фраз, який покликаний боротися з незрозумілими або перевантаженими бюрократичними оборотами у тексті.

дизайн-код

Навіщо

Творці дизайн-системи вважають, що вона допоможе зробити державні сервіси простіше та якісніше, ефективніше доносити до користувачів державну політику, поліпшити надання міністерствам і відомствам іміджу сучасних організацій. Також єдиний набір стандартів спростить вибір підрядників для створення та оновлення сайтів.

«Витрати державних грошей на розробку унікального дизайну, покупку якісних шрифтів та ліцензованих зображень зменшаться, а якість – виросте», – йдеться в описі проекту.

Як виглядає дизайн-код можна подивитися за посиланням.

Читайте також про те, що #KyivNotKiev: США виправлять🎨 Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України 1🇺🇦 #KyivNotKiev: США виправлять назву столиці України у міжнародній базі назву столиці України у міжнародній базі.

Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: