👾 Спілберг зніме серіал жахів, який можна буде дивитися тільки вночі

Čytaty latynkoju
👾 Спілберг зніме серіал жахів, який можна буде дивитися тільки вночі

? Що відомо

Режисер Стівен Спілберг працює над новим серіалом у жанрі фільму жахів. Глядачі зможуть подивитися його тільки в темний час доби. Про це повідомляє Variety.

Інженери Quibi придумали особливий план: на екранах телеглядачів з’являтимуться годинники, які будуть відслідковувати захід сонця. Коли сонце сходить, серіал стає недоступним до того моменту, поки знову не стемніє.

Спілберг

? Про що серіал

Спілберг вже написав сценарій п’яти або шести епізодів. Всього серіал буде складатися з 10-12 епізодів тривалістю 7-10 хвилин. Робоча назва проекту – Spielberg’s After Dark.

Зайшов Стівен Спілберг і сказав: «У мене є дуже страшна історія, яку я хочу зняти». Він сам пише сценарій, хоча довгий час нічого не писав. Тому те, що він пише щось – це фантастика

Джеффрі Катценберг, засновник потокового сервісу Quibi

Спілберг

Серіал вийде на стрімінговому сервісі Quibi від Катценберга. За його словами, сервіс буде призначений для перегляду 7-10 хвилинних відео на мобільних пристроях. Запуск Quibi запланований на 6 квітня 2020 року.

Підписка на сервіс буде коштувати $4,99 США.

Читайте також про те, що представив? Microsoft на E3 2019: новий Xbox, Cyberpunk 2077 з Кіану Рівзом та гра від творця «Гри престолів» Microsoft на E3 2019.