Реклама

🏞️ Дивіться трейлер українського історичного фільму «Захар Беркут»

Čytaty latynkoju
🏞️ Дивіться трейлер українського історичного фільму «Захар Беркут»

Вийшов офіційний трейлер українського фільму «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка.

Захар Беркут

?️ Сюжет

Дія картини відбувається у 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухалася на захід територією сучасної України. Загарбники знищували все на своєму шляху та зупинилися, дійшовши до Карпатських гір. Посеред ночі кілька місцевих мисливців пробралися в табір монголів та звільнили полонених.

Захар Беркут

Через це розгніваний ватажок загарбників вирішив знищити всі навколишні поселення. Він знайшов серед місцевих зрадника, який показав йому таємну стежку в горах. Однак гірські мисливці на чолі з Захаром Беркутом розробили власний план щодо того, як боротися з ворогом.

?️ Відео

?️ Творці

Над фільмом працюють українські та голлівудські фахівці. Режисером картини виступає Ахтем Сєїтаблаєв («Кіборги»), співрежисером – Джон Вінн.

Головну роль у фільмі грає голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день», «Міцний горішок 2»), які регулярно діляться фотографіями кінопроцесу у соцмережах.

Захар Беркут

Прем’єра фільму запланована на 10 жовтня 2019 року.

Якщо п’ять серій серіалу «Чорнобиль» вам виявилося недостатньо і закортіло дізнатися про аварію більше, Na chasi пропонує☢️ «Чорнобиль» від HBO закінчився – що ще почитати та подивитися на цю тему підбірку матеріалів, які допоможуть ще більше заглибитися в історію Чорнобильської трагедії.