📱 Українці надають перевагу оплаті через смартфон – дослідження Mastercard

Čytaty latynkoju
📱 Українці надають перевагу оплаті через смартфон – дослідження Mastercard

87% українців розглядають мобільний телефон як альтернативу фізичним платіжним карткам для оплати. Про це свідчать результати дослідження Mastercard Digitalization Trust Survey 2019, яке було проведене серед власників банківських рахунків онлайн.

mastercard

? Якими сервісами найчастіше користуються

Згідно з результатами дослідження, загалом до ТОП-5 цілей використання інтернет-сервісів відносяться пошук в інтернеті (91%), доступ до соціальних мереж (89%), електронне листування (84%), стеження за прогнозом погоди (83%) та онлайн-шопінг (79%).

З 2016 року помітно зросло користування мобільними пристроями для навігації (73%, +7%), обміну фотографіями та відео (66%, +8%), подорожей та громадського транспорту (55%, +9%) і для спорту (21%, +5%).

mastercard

? Популярні способи оплати

Найбільшу перевагу покупці віддають розрахункам банківською карткою онлайн (72%), оплатам платіжною карткою під час доставки (48%) та за допомогою мобільного гаманця (32%). Одним з ключових пріоритетів під час здійснення цифрових платежів для користувачів є максимальна безпека оплат.

mastercard

Понад половини опитаних зазначили, що користуються платіжними додатками (58%) – це один з найвищих показників серед опитаних країн Європи. Більше платіжними додатками користуються лише в Австрії (67%), а найближчі показники – у Польщі (57%) та Сербії (52%).

mastercard

Щодо шопінгу, українські користувачі у середньому здійснюють 8 онлайн-покупок на місяць.

Опитування Digitalization Trust Survey 2019 від Mastercard було проведене серед інтернет-користувачів із банківськими рахунками у 13 країнах Європи, в тому числі в Україні.

Читайте також про те, що Visa та Ощадбанк запустили? Смартфон як платіжний термінал: Visa та Ощадбанк запустили в Україні нову послугу в Україні нову послугу використання смартфона як платіжного термінала.