👗 Як українці здійснюють покупки онлайн – дослідження

Čytaty latynkoju
👗 Як українці здійснюють покупки онлайн – дослідження

Компанія Gfk провела дослідження про поведінку українських покупців онлайн.

Це допомогло скласти портрет онлайн-покупця в Україні та знайти особливості онлайн-платежів.

Скільки людей здійснюють покупки онлайн

Згідно з даними дослідження онлайн-торгівлі в Україні, у 2018 році інтернетом користується 66% населення України, з них 34% роблять покупки онлайн.

покупки онлайн

Найпопулярніші товари

Найчастіше онлайн-споживачі купують взуття та одяг, найменше – їжу. 13% опитаних не проти купувати їжу онлайн, але не мають такої можливості. Швидше за все причиною є недостатня зручність процесу замовлення та доставки товарів цієї категорії, а також недостатня кількість майданчиків для таких покупок.

покупки онлайн

Оплата

Для здійснення онлайн-покупок українці найчастіше використовують ноутбуки (50%), стаціонарні комп’ютери (49%) та смартфони (44%). Найменш популярними для такого виду покупок є планшети (11%).

Пріоритетним напрямком оплати є картою на сайті – 36%, розрахунок готівкою обирають 23% покупців, 14% перераховують гроші на карту продавця.

покупки онлайн

Серед основних бар’єрів до оплати карткою на сайті покупці називають небажання платити наперед (44%), відсутність такого способу оплати на сайті (26%), небезпека оплат в інтернеті (10%), високу вартість (9%) та невміння робити оплату онлайн (1%).

Читайте також про те, що Україна піднялася? Україна піднялася на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності.