🎧 Alina Pash випустила першу частину дебютного альбому – слухайте

Čytaty latynkoju
🎧 Alina Pash випустила першу частину дебютного альбому – слухайте

24 травня Alina Pash випустила першу частину дебютного альбому «ПИНТЯ: ГОРИ». До першої частини увійшло 10 треків, серед них і хіт співачки – Bitanga.

alina pash

? Про альбом

Назва пов’язана з фольклорним персонажем Пинтею Хоробрим, який був «закарпатським Робін Гудом». Його подвиги оспівані в піснях і казках, які розповідають, як Пинтя відбирав гроші в багатих і роздавав бідним. 

Легенди кажуть, що Григор Пинтя був зачарований і невразливий до всіх видів зброї, і його можна було убити лише срібною кулею. Додаткової інтриги додає те, що сама Паш називає героя альбому своїм давнім родичем.

Альбом вже доступний в Deezer  та Apple Music.

«Альбом буде наче подорож крізь чарівний ліс, у якому стається «всякая чертовщіна», всяке різне», – розповіла Паш в інтерв’ю журналу L’Officiel.

Анімаційний трейлер до альбому намалювала Тетяна Зубко, яка також оживляє? «Я оживляю мурали Києва», — як Тетяна Зубко анімує 70 муралів для мобільного додатку мурали Києва.

? Коли друга частина

Продовження альбому «ПИНТЯ: ГОРИ» має вийти 14 червня 2019 року.

Нагадаємо, раніше Alina Pash записала спільний трек «Падло«Крашу писанки я, як Пікаcсо Пабло» — дивіться кліп alyona alyona та Alina Pash» разом з українською реперкою Alyona Alyona.