💵 Український стартап People.ai залучив $60 млн інвестицій, його оцінка – $500 млн

Čytaty latynkoju
💵 Український стартап People.ai залучив $60 млн інвестицій, його оцінка – $500 млн

Український стартап People.ai, який розробляє платформу для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив $60 млн при оцінці в близько $500 млн.

Про це повідомляє TechCrunch.

People.ai

? Хто інвестував

Серед інвесторів – Iconiq, Andreessen Horowitz, Lightspeed Venture Partners, GGV Capital і Y Combinator.

? Розширення стартапу

People.ai також оголосив про запуск нового продукту, який називається The Wire. Це стрічка, яка дозволить продавцям знаходити потенційних клієнтів, правильний підхід до них і як продати їм товари.

Існує ряд стартапів і технологічних гігантів наприклад, Oracle і Microsoft, які застосовують механізми штучного інтелекту у світі продажів. Зокрема, щоб допомогти поліпшити один або інший аспект процесу.

стартап

Підхід People.ai, за словами засновника стартапу Олега Рогинського, полягає не в тому, щоб замінити продавців, а в тому, щоб домогтися максимальної продуктивності у команди, використовуючи штучний інтелект.

? Про стартап

People.ai – стартап, що відслідковує контакти між командами продажу та клієнтами. Компанія збирає дані про процес роботи підприємства, аналізує їх, та пропонує шляхи вирішення проблем. Це відбувається в інтеграції з чинними CRM.

People.ai

Він був заснований українським підприємцем Олегом Рогинським у 2016 році. За час існування компанії вдалося сумарно залучити понад $100 млн.

Зараз в People.ai працює близько 145 осіб; серед клієнтів стартапу – близько 50 великих компаній.

Читайте також про те, як це — працювати? Як це — працювати на азійському ринку: досвід україно-корейського стартапу andcards на азійському ринку: досвід україно-корейського стартапу andcards.