Astound Commerce запрошує Web-розробників Вінниці на день кар’єри

Čytaty latynkoju
Astound Commerce запрошує Web-розробників Вінниці на день кар’єри

Дата і час: 25 травня, 10:00 – 17:00
Місце: м. Вінниця, вул. Кармелюка, 2а

У рамках додаткового набору спеціалістів до своєї вінницької команди глобальна ІТ-компанія Astound Commerce організовує одноденну подію Astound WEB Hiring Day. Компанія запрошує досвідчених Web-розробників рівня Middle та вище стати частиною визнаного міжнародними брендами ecommerce лідера.

Захід Astound WEB Hiring Day відбудеться 25 травня в офісі компанії та поєднає виступи технічних експертів-практиків, активне спілкування зі спеціалістами компанії, а також можливість пройти інтерв’ю відразу на локації та приєднатися до Astound Commerce за кілька годин протягом однієї зустрічі.

РЕЄСТРАЦІЯ: https://astnd.co/2YhVHTb.

Що таке Astound WEB Hiring Day?

  • інтерв’ю і offer протягом дня на відкриті позиції Astound у Вінниці;
  • знайомство з компанією, технологіями і рішеннями, які ми створюємо;
  • активний нетворкінг з технічними експертами Astound.

Кого ми чекаємо на Astound WEB Hiring Day”?

  • Web-розробників Middle+ з досвідом від 3 років;
  • спеціалістів з практичним досвідом роботи з JS;
  • знання платформи Salesforce буде перевагою.

Беріть участь у дні кар’єри Astound Commerce у Вінниці, приходьте на захід та не втрачайте можливості отримати роботу мрії лише за кілька годин одного дня.

Реєстрація на Astound WEB Hiring Day до 23 травня (включно) за посиланням: https://astnd.co/2YhVHTb.

Дата і час: 25 травня, 10:00 – 17:00
Місце: м. Вінниця, вул. Кармелюка, 2а

Отримати нову роботу швидко – як випити горнятко кави!
#FromCoffeeToOffer

Додаткові деталі на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/events/304316627131921/

***

Про Astound Commerce

Astound Commerce глобальна ІТ-компанія, що займається створенням рішень цифрової комерції для таких брендів як Adidas, L’Oreal, Under Armour, Reebok, Puma, Mothercare, Crocs, Lacoste, Jimmy Choo, Hugo Boss та Versace. Завдяки використанню технологій на основі Salesforce, Magento, IBM Websphere Commerce, Hybris та NetSuite, Astound Commerce забезпечує повний цикл послуг: від створення та інтеграції креативних сервісів (UX/UI), технологій електронної комерції, розробки, тестування і підтримки рішень до операційної аналітики та маркетингу. Заснована у 2000 році в Сан-Франциско, Astound Commerce реалізувала більше 1000 проектів у понад 50 країнах світу для компаній зі сфери ритейлу. На сьогоднішній день команда професіоналів компанії складає понад 1000 експертів у восьми центрах розробки в Україні, Словаччині, Болгарії та Колумбії.

Читайте також: Як використовують мобільний трафік українські ритейлериЯк використовують мобільний трафік українські ритейлери.