Українців навчать соціальному підприємництву на воркшопі

Čytaty latynkoju
Українців навчать соціальному підприємництву на воркшопі

Коли: 21 травня, вівторок, з 18 до 21 год

Мова заходу — англійська із запрошеним перекладачем.

Сторінка заходу у Facebook

Офіційний сайт заходу.

Models of Impact — це інноваційний підхід до створення бізнес-моделей, який дозволяє соціальним проектам включити елемент підприємництва у свою роботу. Воркшопи Models of Impact постійно проходять у різних країнах світу і вперше такий воркшоп відбудеться і в Україні!

Читайте також: Як громадській організації використати менеджмент, SMM та безкоштовний піар — поради з Pro Bono Week

Проводитиме воркшоп Matthew Manos — американський підприємець, автор цього підходу та власник компанії a verynice design studio. Це консалтингове бюро стратегічних проектів, що половину своєї роботи виконує безкоштовно для некомерційних організацій. Сума послуг, наданих pro bono — близько 10 мільйонів доларів.

Аудиторія воркшопу: учасники громадських організацій, соціальних проектів, керівники соціальних підприємств та студенти, які бажають створити власні соціальні проекти.

Читайте також: Час ділитися — чому корпорації обирають інтелектуальне волонтерство

Організатори: Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми допомагаємо соціальним проектам отримати експертну підтримку чи консультацію, а бізнесу — реалізувати корпоративну соціальну відповідальність, долучитися до розвитку нашого суспільства.
Pro bono — концепт, що означає послуги, які надаються безоплатно, на користь громади.