«Укрзалізниця» розділить потяги за рівнем комфорту на три класи

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» розділить потяги за рівнем комфорту на три класи

«Укрзалізниця» працює над удосконаленням системи зміни тарифів на пасажирські перевезення. Необхідно знайти баланс між економічною доцільністю для компанії та залишити послугу доступною для клієнтів.

«Будуть три класи: «комфорт», «стандарт» та «економ». Вони будуть розділені за рівнем сервісу, що надається в кожному класі. За відповідний сервіс буде відповідна вартість. Тому для люксових перевезень тариф встановлять на рівні економічно мотивованого. Ми інвестуємо туди більше грошей, і пасажири, які користуються цими потягами, є платоспроможними», – розповів голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Читайте також: Київ опинився серед лідерів: шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій у Європі

Розділення поїздів на класи має відбутись у найближчі тижні.

«Ми на фінальній стадії запровадження класів. Сподіваємося, протягом декількох тижнів або навіть днів це питання буде завершене», — підкреслив Кравцов.

Чим відрізнятимуться класи?

Найвищий та найдорожчий клас – «комфорт». До складу поїзда входитимуть нові купейні, капітально відремонтовані та СВ-вагони (не старіші від 10 років). Тут буде нова постіль, працюватиме кондиціонер та буде вакуумний туалет. У класі «комфорт» не передбачені плацкартні вагони.

Клас «стандарт» – це відремонтовані плацкартні вагони та купейні не старші за 15 років, натомість «економ» клас сформують із решти плацкартних вагонів.