JYSK відкриє 50 магазинів в Україні, IKEA – 4 точки з видачею онлайн-замовлень

Čytaty latynkoju
JYSK відкриє 50 магазинів в Україні, IKEA – 4 точки з видачею онлайн-замовлень

Цього тижня надійшли новини одразу від двох світових меблевих гігантів. Данська компанія JYSK, що вже давно присутня на українському ринку, оголосила масштабні плани з розвитку. Разом із тим, шведська IKEA змінила свої наміри щодо відкриття магазину в Україні. Тепер компанія збирається відкрити у Києві 4 невеликі торгові точки, де покупцям видаватимуть товари, замовлені онлайн.

Причиною для цього стала затримка введення в експлуатацію Ocean Mall, де мав відкритися перший магазин IKEA в Україні площею 6 тисяч квадратних метрів.

Подальші плани

Тим часом, JYSK нарощує потужності, не збираючись поступатися місцем на українському ринку. Компанія заявила, що в найближчі чотири роки збільшить кількість своїх магазинів в Україні, довівши їх загальне число до 100.

Тільки у 2019 році відкриють 12 магазинів: у Чернігові, Києві та інших містах.

Загальну суму інвестицій в масштабний проект данці не розголошують. Однак виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця зізнався, що у відкриття однієї точки вкладають близько 10 млн. грн. Нескладно підрахувати, що на анонсовані 50 магазинів компанія може витратити близько півмільярда.

Оновлення

Крім того, в JYSK розповіли, що збираються також провести модернізацію чинних магазинів. Змінюється структура видачі товарів, освітлення, торгового обладнання, а також розкладка товарів, що дозволить покупцям обирати з ширшого асортименту.

Читайте також: Планета IKEA: Як відомий виробник меблів застосовує маркетинг у різних країнах

У компанії відзначають, що в останні роки активно нарощують онлайн-продажі. Також JYSK експериментує з відмовою від пластикових пакетів. Замість них покупцям пропонують багаторазові сумки.

Минулий фінансовий рік JYSK в Україні завершив з виручкою трохи більше 1 млрд. грн. 80% проданих товарів було імпортовано. Однак близько 20% компанія закупила в українських виробників.